Naga MarketsKto zarabia na rynku Forex?Revolut pozyskał dodatkowe finansowanie w wysokości 80 mln USD od TSG Consumer Partners, podała spółka. Tym samym Revolut zamknął rundę finansowania serii D na poziomie 580 mln USD. Dodatkowe środki spółka wykorzysta na przyspieszenie rozwoju działalności bankowej w Europie – w tym oferty depozytowej i usług kredytowych, podał Revolut.

Revolut dzięki dofinansowaniu rozwinie i przyspieszy swoją działalność

Nie poszukiwaliśmy aktywnie dodatkowego kapitału. TSG zwrócił się do nas z propozycją współpracy, oferując swoje doświadczenie w zarządzaniu innowacyjnymi markami konsumenckimi na skalę globalną. Cieszymy się, mogąc skorzystać z wiedzy nowego partnera. Liczymy, że przyspieszy to rozwój naszej platformy – powiedział CEO i współzałożyciel Revolut Nik Storoński, cytowany w komunikacie.

Revolut stworzył wszechstronną platformę technologiczną do budowy produktów, która łączy obszary geograficzne, społeczności klientów, cyfrowe aktywa, w tym kryptowaluty oraz transakcje fizyczne i online. Wejście Revolut na rynek amerykański to okazja dla TSG, by zaoferować nasz unikalny know-how w zakresie pozyskiwania nowych klientów i marketingu cyfrowego – dodała prezes TSG Beth Pickens.

Te artykuły również Cię zainteresują

W najbliższych tygodniach Revolut udostępni klientom usługę do zarządzania subskrypcjami, która przypomni o upływających terminach darmowych subskrypcji próbnych i pomoże pozbyć się zbędnych subskrypcji jednym kliknięciem. Revolut spożytkuje finansowanie także do rozwoju Rewards – algorytmu rozpoznającego ulubione marki klienta i oferującego mu personalizowane rabaty, obniżki i cashback, by osiągnął więcej korzyści z posiadanych środków.

Revolut powstał w 2015 roku. Obsługuje w Polsce ponad 1 mln klientów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here