Naga MarketsRevolut: Bitcoin (BTC) może od teraz być wypłacony na zewnętrzne portfele i giełdyWiodąca europejska aplikacja finansowa Revolut umożliwia wypłaty bitcoinów cztery lata po tym, jak po raz pierwszy udostępniła usługi handlu kryptowalutami niektórym użytkownikom oraz rok po tym, jak rozszerzyła handel na wszystkich swoich użytkowników (których jest obecnie ponad 7 milionów).

Revolut pozwoli wypłacić bitcoina (BTC) na zewnętrzne portfele

Revolut po raz pierwszy dodał handel BTC, LTC i ETH dla użytkowników premium jeszcze w 2017 roku, jednak do tej pory mogli oni wypłacać je tylko w formie tradycyjnych walut. Firma zajmująca się technologiami finansowymi ogłosiła w tym tygodniu uruchomienie wersji beta wypłat BTC z wyłącznym dostępem najpierw dla swoich brytyjskich klientów posiadających najwyższy płatny pakiet subskrypcji Metal. Revolut planuje również rozwinąć wypłaty na całym świecie – ma użytkowników w USA, Australii i innych krajach – oraz do innych poziomów bazowych klientów w przyszłości.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na początek użytkownicy Revoluta będą mogli dodać trzy adresy zewnętrzne i wycofać od 500 do 1000 funtów miesięcznie, przy czym Revolut wprowadza również uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby złagodzić obawy dotyczące bezpieczeństwa.

– Wypłaty kryptowalutowe były bardzo pożądaną funkcją w społeczności Revolut i jesteśmy zachwyceni, że możemy rozpocząć stopniowy proces jej wprowadzania. Klienci mogą zablokować środki gdziekolwiek czują się najbezpieczniej – czy to w Revolut, w gorącym lub zimnym portfelu lub na giełdzie – komentował Nik Storonsky, założyciel i dyrektor generalny Revolut.

To dopiero początek długiej listy nowych funkcji kryptowalutowych, które planujemy uruchomić, abyśmy mogli zaoferować klientom jeden z najlepszych produktów kryptowalutowych na rynku – dodał.

Revolut to firma z siedzibą w Londynie, która oferuje swoim klientom konta bankowe, karty debetowe, wymianę walut, handel akcjami bez prowizji oraz handel kryptowalutami. Aplikacja obsługuje klientów w całej Europie, Kanadzie, Singapurze, Japonii, Stanach Zjednoczonych i Australii.

W odpowiedzi na globalną pandemię, cyfrowa aplikacja bankowa rozwinęła usługi kryptowalutowe dla wszystkich standardowych użytkowników w kwietniu 2020 roku. Pomimo zainteresowania Revoluta kryptowalutami, Kraken wyraził trudności we współpracy z firmą we wrześniu 2020 roku, wymieniając spółkę jako jedną z usług bankowości w chmurze, która nie przetwarzała depozytów lub wypłat z amerykańskiej giełdy.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

invest

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here