Naga MarketsW poniedziałek 12 kwietnia 2021 r. Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął zapisy na Akcje Serii B Retro S.A. – producenta ściennych i elewacyjnych płytek z historycznej cegły. W ofercie Spółki jest 45 000 sztuk papierów wartościowych, po cenie emisyjnej 89 zł. Oferta publiczna podmiotu planującego debiut na NewConnect potrwa do 13 maja 2021 r.

  • Spółka planuje niezwłoczne złożenie właściwego wniosku o dopuszczenie akcji do obrotu aby tym samym jeszcze w tym roku zadebiutować na NewConnect.
  • Marcin Podlacki z Comparic24.tv przybliża szczegóły emisji w poniższym nagraniu
  • Więcej informacji o Retro S.A. oraz szczegółowe informacje związane z emisją dostępne są na stronie  https://www.pcdm.pl/emisja-akcji-retro/

Te artykuły również Cię zainteresują
Retrocegla.pl emituje akcje w celu pozyskania około  4 mln zł

Retrocegla.pl (Retro S.A.) to wiodący, polski producent okładzin ścienno-elewacyjnych wykonywanych ze starych rozbiórkowych cegieł. Produkty sygnowane marką retrocegla.pl trafiły już do ponad 10 000 Klientów realizujących prywatne i komercyjne projekty, nie tylko w Polsce, ale także wielu krajach Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, a nawet  Japonii. Spółka od początku swojej działalności skupia się na dystrybucji produktów w kanale e-commerce.

Retro S.A. posiada poukładany, skalowalny i efektywny model biznesowy. Silna i naturalna obecność spółki w e-commerce, to jeden z naszych największych atutów, szczególnie w obecnych czasach. To doskonały moment na dalszy rozwój naszej spółki, dlatego chcemy zaprosić do naszego rosnącego projektu nowych inwestorów, zapewniając im jednocześnie płynność, dzięki notowaniu akcji spółki w Alternatywnym Systemie Obrotu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty za pośrednictwem Prosper Capital Dom Maklerski S.A. – komentuje Konrad Pawełczyk, Prezes Zarządu Retro S.A.

Więcej informacji o Retro S.A. oraz szczegółowe informacje związane z emisją dostępne są na stronie  https://www.pcdm.pl/emisja-akcji-retro/Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here