Naga MarketsZespół RetroProsper Capital Dom Maklerski S.A. poinformował o zakończeniu Oferty Publicznej Akcji Serii B Retro S.A. –  polski producent okładzin ścienno-elewacyjnych wykonywanych ze starych rozbiórkowych cegieł. W ramach oferty, Spółka pozyskała ponad 1,5 mln PLN.

Celem emisji było pozyskanie kapitału na pokrycie wydatków związanych z dalszym rozwojem naszej działalności, w szczególności z:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Automatyzacją i robotyzacją procesu produkcji płytek dekoracyjnych ze starej cegły rozbiórkowej.
  • Zakupem i uruchomieniem zautomatyzowanej linii do produkcji okładzin ścienno-elewacyjnych wykonywanych z betonu.
  • Rozwojem kanałów sprzedaży, w tym powołanie dystrybucyjnej spółki zależnej w Niemczech.

Zapisy trwały od 12 kwietnia 2021 do 13 maja 2021 roku. Inwestorzy złożyli zapisy na 17.248 Akcji, po cenie emisyjnej 89 zł.

– Dziękujemy Inwestorom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Retro S.A. ze względu na ciekawe połączenie tradycji z nowoczesnym procesem technologicznym oraz  efektywnemu wykorzystaniu kanałów sprzedażowych e-commerce. Wierzymy, że dzięki pozyskanemu kapitałowi Spółka będzie miała szansę realizacji swoich ambitnych planów rozwoju m.in. w zakresie zwiększenia sprzedaży na rynkach zagranicznych i osiągnięcia wyższej marży – informuje Piotr Teleon, Prezes Prosper Capital Dom Maklerski S.A

Więcej informacji o Emitencie oraz szczegółowe informacje o emisji dostępne są na stronie internetowej Prosper Capital Dom Maklerski S.A. – https://www.pcdm.pl/Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAkcjonariusze Selvity przyjęli program motywacyjny na lata 2021-2024
Następny artykułHSBC spodziewa się osłabienia dolara w tym roku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here