TMS



Za nami III edycja konferencji inwestycyjnej XTB Trading Masterclass, która odbyła się 18 maja w Hotelu Airport Okęcie. Podczas całodniowego spotkania uczestnicy mieli okazję wysłuchać interesujących prelekcji, śledzić przebieg debaty z udziałem prof. Witolda Orłowskiego oraz głosować na Wykład Roku. Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w konferencji, XTB przygotowało retransmisję!

Wśród prelegentów konferencji XTB Trading Masterclass znaleźli się między innymi Rafał Glinicki, Trader 21, Zbigniew Wieczorek czy dr Przemysław Kwiecień. Prelekcje odbywały się jednocześnie w dwóch salach, a spotkanie zwieńczyła debata pt.”Polska i światowa gospodarka”, w której uczestniczył wspomniany wyżej prof. Witold Orłowski. Trzech prelegentów publiczność nagrodziła tytułem Wykładu Roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno uczestników konferencji, jak i osób, które nie mogły wziąć udziału w XTB Trading Masterclass, zaplanowano retransmisję, która właśnie dostępna jest online, od godzin przedpołudniowych. Na materiał składa się 10 interesujących prelekcji, wciągająca debata oraz gala rozdania statuetek „Wykład Roku”.

Dołącz do transmisji: https://pl.xtb.com/tradingmasterclasswarszawa



Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here