Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Resbud SA jest jedną z największych firm budowlanych płd-wsch. Polski. Przedmiotem działalności spółki jest budownictwo ogólne i inżynieria lądowa oraz produkcja masy betonowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
resbud

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Podczas wtorkowej sesji ponownie wyróżniała się spółka Resbud, rosnąć o 7% przy niezwykle wysokich obrotach. W sumie przez pierwsze dwa dni nowego tygodnia kurs podskoczył już o prawie 25%. Na wykresie widać dokonania kupujących jakimi są wybicie linii trendu oraz poprzedniego wierzchołka. Kolejny opór to obecnie okolice 2,30 zł. Wydaje się, że droga do niego stoi otworem. Dopiero zachowanie ceny w jego rejonie da nam wskazówki co do ewentualnych dalszych wzrostów.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Fota SA jest dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych.

fota

invest

Wczorajsza sesja była bardzo udana dla posiadaczy akcji spółki Fota, która zyskała niemal 11% przy obrotach najwyższych od połowy maja. Jeżeli wczorajsze wzrosty nie będą jedynie pojedynczą sesją to pojawia się szansa na rozpoczęcie kolejnego impulsu popytowego. Warto spojrzeć nieco szerzej na układ ostatnich dynamicznych wzrostów i dość długiej korekty przy niskim wolumenie. Odbicie w strefie wsparcia mogłoby oznaczać przynajmniej atak na ostatnie maksimum czyli 1,34 zł. Wydaje się, że wiele może wyjaśnić się w trwającym tygodniu. Ostatnio o spółce pisałem 31 maja.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here