Naga Markets


Podstawowym przedmiotem działalności Remak SA są usługi remontowe, modernizacyjne kotłów parowych i wodnych oraz montaż urządzeń energetycznych, instalacji odsiarczania spalin, elektrofiltrów, instalacji przemysłowych, rurociągów.

remak

Spółka notuje dość stabilne wyniki i w ostatnich latach powiększa zyski netto w ujęciu rocznym. Niestety nie przekłada się to na poprawę notowań i od połowy ubiegłego roku kurs spada. Niedawno pojawiła się szansa na odbicie, gdy kurs spadł w rejon historycznego wsparcia okolic 7-8 zł. Szansa ta została wykorzystana, gdyż przy wsparciu zainicjowano odbicie. Jedną z pozytywnych informacji było zawarte niedawno porozumienie, na mocy którego Remak otrzyma 4,5 mln zł za pracę przy Elektrowni Turów.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Nieźle wyglądają także tegoroczne wyniki. Zysk netto w pierwszym kwartale był lepszy niż przed rokiem, o wiele lepiej wypadł drugi kwartał, gdzie wynik netto wzrósł ponad dwukrotnie względem II kwartału 2017 roku. Trzeci kwartał, mimo niższego wyniku netto, przyniósł przychody na dawno nie widzianym poziomie. Generalnie więc, trwające odbicie to reakcja rynku na lepsze wyniki. Obecnie kurs oscyluje w rejonie 10 zł, co stanowi pierwszy opór. Patrząc na wykres tygodniowy, wydaje się, że przełamanie tego poziomu może oznaczać kontynuację wzrostów, gdyż nadal na tle historycznym, cena jest dość nisko.

Czytaj także: Esotiq [EAH], Getin Noble Bank [GNB] – Gorące spółki dnia 21.01.2019

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here