Naga MarketsPrzedmiotem działalności jest produkcja sprzętu do sterowania procesami przemysłowymi, a w szczególności produkcja przekaźników elektromagnetycznych i gniazd do przekaźników, energetyki i ciepłownictwa.

relpol w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że mamy do czynienia z wieloletnim trendem wzrostowym. Dla celów orientacyjnych da się wyznaczyć nieźle respektowane krawędzie kanału wzrostowego. Niedawno pokonany został opór w rejonie 8,50 zł dzięki czemu obecna cena jest najwyższą od wielu lat. Wydaje się, że nie ma większych przeszkód przed dalszymi wzrostami, w długim okresie czasu nawet w kierunku górnej krawędzi kanału.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym, odbierz nagrodę gwarantowaną i wygraj 35 000 zł

relpol d1

Na wykresie dziennym widoczna jest naprawdę spora dynamika wzrostów podparta obrotami. Szukając miejsca na dołączenie do trendu, wydaje się, że następna korekta może pojawić się przy okrągłym poziomie 10 zł. Poziom ten może pełnić rolę psychologiczną ale już wcześniej wzrosty często hamowały właśnie przy okrągłych poziomach 7,8 czy ostatnio w rejonie 9 zł. Możliwe więc, że przy 10 zł także pojawi się korekta, której końca można szukać np. przy linii trendu wzrostowego.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDaytrading: short na GBPUSD
Następny artykułPoranny komentarz rynkowy – JPY powraca do wzrostów
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here