Naga MarketsWitamy Państwa serdecznie. 26 marca w salonie JLR Centrum w Warszawie odbyła się konferencja “NOWOCZESNE INWESTOWANIE”. Niżej prezentujemy relację z konferencji.

header-jlr-1194x210-wersja-05
JLR Centrum w Warszawie

Organizatorem konferencji była firma technologiczna Independent Trading House (ITHFX), a gospodarzem spotkania wyłączny przedstawiciel marek Jaguar/Aston Martin w Polsce – firma JLR Centrum. Partnerem merytorycznym konferencji był wiodący w zakresie inwestowania on-line w Polsce Dom Maklerski TMS Brokers SA. Panel dyskusyjny inwestorów poprowadził dziennikarz TVN24 BiŚ.

Na początku gości przywitał Dyrektor Handlowy JLR Centrum – Tomasz Rudek, który pokazał krótką prezentację gospodarza spotkania. Następnie mieliśmy przyjemność obejrzeć prezentację Piotra Adamczaka (Dyrektora Sprzedaży DM TMS Brokers) na temat technologicznych przemian determinujących dostęp do rynku finansowego. Piotr zaprezentował nowoczesne możliwości inwestowania, opisał na co należy zwrócić uwagę przy wyborze uczciwego brokera  oraz przedstawił rynki, które są dostępne online: fx, futures, kontrakty na akcje, obligacje itd.

SONY DSC
Prezentacja przedstawicieli Independent Trading House

Podczas głównej części konferencji przedstawiciel Independent Trading House – Aleksander Boguta,  wytłumaczył czym jest trading algorytmiczny, jak on wygląda w praktyce oraz zaprezentował model działania i priorytety Independent Trading House. ITH jest firmą technologiczną, która oferuje klientom prowadzenie modeli inwestycyjnych. W ofercie ITH są 4 systemy, które różnią się ogólnym ryzykiem od konserwatywnego (maksymalne obsunięcie kapitału 3%) do agresywnego (maksymalne obsunięcie kapitału 25%). ITH stawia na maksymalny dostęp do informacji dla swoich klientów, proponuje ciągły nadzór za działaniem systemu (np. automaty są wyłączone podczas ważnych publikacji rynkowych) i oferuje narzędzie, które może być alternatywną dywersyfikacją naszego portfelu inwestycyjnego. Następnie mieliśmy okazje dowiedzieć się o teoretycznych podstawach budowy Modelu Strategii Algorytmicznej, teorii Markowitza w algorytmach oraz o zaletach analizy za pomocą narzędzi informatycznych, którą przedstawił nam Dawid Makowski z Independent Trading House.

SONY DSCOstatnim punktem konferencji była Debata pod tytułem: ”Nowoczesne metody inwestowania w otoczeniu niskich stóp procentowych”.  Podczas niej poznaliśmy ekspertów z różnych branż, którzy opowiedzieli o nowoczesnych metodach inwestowania.

Inwestycje w nieruchomości – Laura Łącz
Inwestycja w markę (samochód)Włodzimierz Zientarski
Hurtowy rynek diamentów – Marcin Marcok
Rynki instrumentów pochodnych – Marek Wołos

Konferencję zakończyła uroczystość losowania nagród. Głównymi nagrodami był weekend z Jaguarem oraz diament naturalny sponsorowany przez Mart Diamonds.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here