Naga Markets


W tym momencie powinna rozpoczynać się pierwsza, tak duża konferencja Trading Jam Session. Wszyscy ci, którzy nie mogli przyjechać do Wrocławia uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, wcale nie muszą się martwić! Zespół Comparic nie tylko jest obecny na miejscu i zbiera materiały do artykułu relacjonującego całą konferencję, ale chce zaprosić swoich Czytelników do obejrzenia relacji live.


Organizatorzy wrocławskiej konferencji stanęli na wysokości zadania i z pomocą ekipy filmowej Trading Jam Session zorganizowali live streaming z dwóch zaplanowanych paneli dyskusyjnych.

Pierwszy z nich rozpocznie się już o godzinie 18:00. Poniżej znajduje się okno kanału TJS na YouTube, dzięki któremu można obejrzeć całość dyskusji z zacisza własnego domu. Wezmą w niej udział pomysłodawca inicjatywy Trading Jam Session, Rafał Zaorski oraz dwóch traderów – Przemysław Mućka oraz Krzysztof Piróg.

Przed transmisją live zapraszamy do lektury wywiadu jakiego udzielił nam Przemysław Mućka >>>

Pamiętaj! Transmisja rozpocznie się dopiero o godzinie 18:00!

Druga część transmisji również będzie poświęcona moderowanemu panelowi dyskusyjnemu. Do rozmówców z części pierwszej dołączą Przemysław Brzóstowicz, Marcin Czarnecki oraz Jakub Kowalczyk. Live streaming powinien być dostępny od godziny 19:00:

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here