Naga Markets



Maciej Goliński, autor książki Inside Bar
Maciej Goliński, autor książki Inside Bar

22 października w hotelu Hilton w Warszawie odbyło się 5-godzinne szkolenie z Maciejem Golińskim, „JAK WYKORZYSTAĆ FILTRY ABY PODNIEŚĆ SKUTECZNOŚĆ WEJŚĆ?”, które było już ostatnim elementem cyklu edukacyjnego przygotowanego przez Noble Markets.


Spotkanie z zawodowym traderem

Maciej Goliński jest  zawodowym traderem. Inwestuje na rynkach finansowych od 21 lat, a trading jest zarówno jego pracą jak i pasją. Od 8 lat dzieli się z innymi inwestorami swoją wiedzą i doświadczeniem na kursach oraz szkoleniach, w których uczestniczyło dotychczas ponad 3 tys. osób. Organizatorem październikowej konferencji był dom maklerski Noble Securities, oferujący platformę forexową Noble Markets. Szkolenie stacjonarne było podsumowaniem pełnego cyklu edukacyjnego z Maciejem Golińskim, który składał się z 3 webinarów, podczas których uczestnikom została przedstawiona praktyczna wiedza z zakresu tworzenia i wykorzystywania trading planu. Cykl edukacyjny składał się z następujących etapów:

  • Jak zostać skutecznym traderem? (Webinar 1). Pierwsze spotkanie miało charakter wprowadzenia, podczas którego autor opowiadał, na czym polega proces stawania się profesjonalnym traderem, jak odkrywać swoje mocne strony i jak zbudować trading plan od podstaw. Dodatkowo uczestnicy mogli posłuchać o obiektywnych metodach wyznaczania trendu i poziomach, na które zwracają uwagę instytucje finansowe.
  • Jak zbudować trading plan? (Webinar 2) W drugiej części klienci NOBLE MARKETS zostali zapoznani z procesem budowania kompletnego trading planu oraz niezbędnymi jego elementami. . Prowadzący szkolenie, przedstawił gotowe przykłady i omówił jak stosować je w praktyce.
  • Jak tradować zgodnie z trading planem? (Webinar 3) Trzecie spotkanie  było poświęcone dopracowaniu poznanych metod oraz psychologii inwestowania. Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się , kiedy należy wyciągnąć wnioski, zmodyfikować trading plan i co zrobić, by kolejny był bardziej zyskowny i dostosowany do ich potrzeb, a kiedy należy powiedzieć STOP.

Zobacz również: Recenzja książki „Inside Bar” Macieja Golińskiego

Szkolenie stacjonarne uzupełnieniem webinarów

Podczas szkolenia stacjonarnego w Warszawie, Maciej Goliński pokazał szczegółowe statystyki działania formacji Inside Bar. Następnie dodał do nich filtry (takie jak trend, miejsce wejścia) w celu poprawy efektywności wchodzenia w rynek. W trakcie prezentowania nowych statystyk, można było zauważyć interesujące fakty dotyczące formacji oraz filtrów, na które warto zwracać uwagę. Wśród filtrów znalazł się trend, dzień tygodnia, miejsce, różne konfluencje oraz zarządzanie kapitałem. Prowadzący w szczegółowy sposób przedstawił swoje badania i statystyki oraz zaprezentował gotowe rozwiązania do wykorzystania w codziennym tradingu.

Cały cykl edukacyjny (łącznie ze szkoleniem stacjonarnym) został nagrany i jest udostępniony dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędzie dedykowane klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Śledź analizy Noble Markets publikowane na łamach Comparic.pl.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here