Naga MarketsZadłużenie w USA stale rośnie, jednak spada dynamika, co może oznaczać nasycenie rynku, twierdzi Maciej Leściorz z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 24 stycznia 2020 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono także uwagę na ceny palladu, indeks PZU oraz przedstawiono kilka ciekawych uwag o polskim potentacie gamingowym czyli spółce CD Projekt. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Ameryka długiem stoi. Kurs EURUSD wróci do trendu spadkowego?

Kurs EURUSD od kilku miesięcy pozostaje w dość stabilnym trendzie horyzontalnym. Czy jest sens doszukiwać się szans na zmiany? Czy w najbliższym czasie możemy się spodziewać spadków?

Mamy szeroki trend horyzontalny od wielu miesięcy od 1,1 do 1,2. Okolice 1,2 są o tyle istotne, iż przez wiele lat było to ważne wsparcie. Możliwy jest powrót do trendu spadkowego. Stopy procentowe i ich niski poziom w Europie mogą być kolejnym katalizatorem. W USA można oczekiwać spowolnienia gospodarczego, co może wywołać obniżki stóp – zauważył Łukasz Wardyn.

Warte uwagi jest również stale rosnące zadłużenie amerykanów, które w znaczącym stopniu może przyczynić się do większych problemów gospodarki USA.

Ameryka długiem stoi, kolejne rekordy są pobijane. Dynamika stale spada, może to być punkt zwrotny, gdyż jest coraz mocniej nasycony. Nie byłoby to na pewno korzystne dla gospodarki USA, która silnie bazuje na konsumpcji – oznajmił Maciej Leściorz.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here