Naga MarketsRok 2019 może być preludium do nowej hossy na kryptowalutach. Jak na razie kapitalizacja na rynku osiąga nowe, roczne rekordy.

Łączna kapitalizacja rynkowa wszystkich kryptowalut osiągnęła ponad 186 mld USD dokładnie pięć dni temu, 10 kwietnia 2019 r. Od tego czasu wykresy ochłodziły się, a ceny zostały skorygowane, ale teraz wydają się być gotowe na kolejny skok.

Co dalej?

Mati Greenspan z eToro zauważył na łamach Forbesa, że teraz rynek lekko ostudził się, ale – jak dodaje – “fakt, że nie udało nam się pójść dalej” nie oznacza spadków. Dodaje:

“W rzeczywistości moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że teraz tworzymy nowy zakres, a nawet, miejmy nadzieję, trwałą stabilizację… Rynek jest wyraźnie podekscytowany.”

Król jest jeden

Warto spojrzeć na procentową dominację bitcoina na rynku. BTC nadal pozostaje królem kryptowalut. Jego procentowy udział w rynku spadł poniżej 50 procent raz – 3 kwietnia, kiedy wartość ta skurczyła się do 49,98 procent.

Przy okazji prezes Xapo Wences Casares zauważył niedawno, że ​​„nieodpowiedzialnym” byłoby dla każdego inwestora nie posiadanie co najmniej jednego procenta swoich środków w bitcoinach.

Podobnie uważa Tom Lee z Fundstrat, który twierdzi, że sentyment otaczający bitcoina odwrócił się i kryptowaluta osiągnie poziom cenowy 10 000 USD do końca roku.

Nawet Binance Research przedstawił dane, które mogą wskazywać na to, że bitcoin i altcoiny osiągnęły swoje dno.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Mimo tego Casares dodaje również, że pozostałe ponad 2000 altcoinów nie ma szans na sukces. Bitcoin jako protokół jest już na dobrej drodze, aby osiągnąć sukces w sposób, w jaki altcoiny nie mogą.

Już w sierpniu 2018 r. Casares oświadczył, że altcoiny w końcu staną w obliczu „masowego wymarcia”. Inni komentatorzy rynku, tacy jak Matt Hougan z Bitwise i Barry Silbert z grupy Digital Currency, również uważają, że większość altcoinów nie przetrwa kryptograficznej wersji pęknięcia bańki dot-com . Po tym większość z nich spadnie do zera.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here