Naga MarketsAnalitycy Pekao Investment Banking wzięli pod lupę szereg banków notowanych na GPW. Zalecają kupno dużych banków jak PKOBP i BZWBK, po drugiej stronie znalazły sie m. in. mBank i ING Bank Śląski.


Z raportu z dnia 11 grudnia wynika, że duży potencjał widać w akcjach PKO BP, cena docelowa to 46zł przy obecnych 41,3 zł. Gorsze perspektywy według Kamila Stolarskiego z Pekao IB ma mBank, tu rekomendacja sprzedaj z ceną docelową 379 zł.

Poniżej rekomendacje Pekao IB dla banków wraz z cenami docelowymi ich akcji i cenami, przy których raport został opracowany.Potencjał wzrostu dla akcji PKOBP analitycy szacują na około 10% od ceny obecnej, przed kupującymi jednak stoi bariera w postaci ostatniego szczytu 43,35.

PKOBP D1

W przypadku mBanku i rekomendacji sprzedaj, potencjał jest dużo szerszy bowiem niecałe 20 procent, charakter notowań jest tu bardziej dynamiczny niż giganta PKO BP. Analitycy spodziewają się zapewne wybicia dołem z długoterminowego kanału spadkowego.

mBank D1

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje pkn | pgnig akcje kurs | kurs funta | bitcoin aktualności | pkn orlen notowania | kurs dolara prognozy 2020 |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułXTB zaprasza na Trading Club z Maciejem Golińskim
Następny artykułKomentarz giełdowy – Starcie polityki monetarnej i fiskalnej
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here