Naga MarketsReddit współpracuje z Ethereum Foundation. Cel? Rozwój obu platformReddit współpracuje z Ethereum Foundation, aby zwiększyć swoje skalowanie i zasoby. Mówimy o sieci, która może pochwalić się ponad 1,7 mld odwiedzin miesięcznie.

  • Reddit zacieśnia współpracę z Ethereum Foundation, czego celem jest poprawa jakości platformy.

Reddit łączy siły z Ethereum

Zgodnie z zapowiedzią, celem partnerstwa będzie zwiększenie zaangażowania witryny na rynku technologii blockchain, poprawa skalowania i zasobów oraz “zapewnienie wartości i niezależności technologii blockchain dla milionom redditorów.”

Te artykuły również Cię zainteresują
W 2020 roku Reddit zainicjował już aż dwa duże projekty skoncentrowane na Ethereum. Pierwszy to aplikacja o nazwie Community Points – systemem nagród, który przyznawał redditorom tokeny ERC-20 w zamian za tworzenie angażujących treści. Następnie Reddit zorganizował konkurs – The Great Reddit Scaling Bake-Off – polegający na zgłoszeniach rozwiązań technologicznych dot. skalowania Ethereum.

Poprawmy skalowanie

Teraz nacisk zostanie położony dodatkowo na rozwój technologii skalowania, która może obsługiwać aplikacje na dużą skalę, takie jak punkty społeczności w łańcuchu bloków Ethereum. Projekt będzie prowadzony przez wewnętrzny zespół Reddit. Ogłoszenie zawiera apel do wszystkich informatyków, którzy są zainteresowani skalowaniem i byliby zainteresowani dołączeniem do zespołu kryptowalut Reddit. Cel? Pomóc w pracach nad rozwojem bardziej zdecentralizowanego Internetu. Cała technologia skalowania opracowana w ramach nowego partnerstwa będzie udostępniana publicznie.

Zgodnie z postem, wspomniane wcześniej “punkty społeczności” są też obecnie w fazie testów beta w sieci Rinkeby i są testowane na forach r / Cryptocurrency i r / FortNiteBR. Reddit, jak dodaje, postrzega tę nową aplikację jako „pierwszą próbę wykorzystania zdecentralizowanej technologii w celu wzmocnienia jednostek pod kątem poczucia ich odpowiedzialności  za społeczności, które tworzą i do rozwoju których się przyczyniają”.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: jsw analiza | kurs akcji pkn orlen | cena dolara online | koszt dolara | euro dolar wykres |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here