Naga MarketsRedan: Wierzyciele przyjęli układ w Top SecretZgromadzenie wierzycieli przyjęło układ w Top Secret dotyczący postępowania restrukturyzacyjnego, poinformował Redan. “Zgodnie z informacjami otrzymanymi przez zarząd Redan, po podliczeniu głosów nadzorca układu stwierdził przyjęcie układu w Top Secret Sp. z o.o. Następnym krokiem w ramach toczącego się postępowania o zatwierdzenie układu będzie złożenie przez Top Secret sp. z o.o. wniosku do właściwego sądu o zatwierdzenie układu. Układ wejdzie zaś w życie po uprawomocnieniu postanowienia o zatwierdzeniu układu przez sąd” – czytamy w komunikacie.

Pod koniec listopada Redan poinformował, że w toku postępowania restrukturyzacyjnego Top Secret na spisie wierzytelności ujęto wierzytelności Redanu w łącznej kwocie 40,39 mln zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Redan pod koniec sierpnia 2020 r. sprzedał udziały w swojej spółce zależnej Top Secret

Redan pod koniec sierpnia 2020 r. sprzedał udziały w swojej spółce zależnej Top Secret i obecnie realizuje usługi na rzecz marki “Top Secret”, które dotyczą m.in. wykonywania wszystkich operacji logistycznych, obsługi w zakresie IT oraz wsparcia w zakresie usług back-office. Redan posiada także opcję call uprawniającą do odkupienia udziałów w Top Secret Sp. z o.o. po 1 września 2022 r. Spółka Redan powstała w 1995 r., a od 2003 r. jest notowana na GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here