Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym.

Te artykuły również Cię zainteresują
redan

Spółka zakończyła ostatnią sesję ubiegłego tygodnia na poziomie 6,4% nad kreską. Cały wrzesień był niezwykle udany, gdyż akcje podrożały o 33% przy dość wysokich obrotach. Piątkowe wzrosty doprowadziły do kolejnego testu kluczowego i często respektowanego oporu okolic 2,65 zł. Styl podejścia daje szanse na pokonanie oporu. Należy także pamiętać, że od początku roku cena porusza się w trendzie wzrostowym. Jeżeli trend ma być kontynuowany to prędzej czy później opór powinien pęknąć. Jeżeli tak się stanie to kurs powinien rosnąć przynajmniej do okolic 3 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Orzeł Biały specjalizuje się w recyklingu zużytych akumulatorów ołowiowych i innych materiałów ołowionośnych. Odbiorcami produktów są głównie producenci akumulatorów.

orzel-bialy

Wrzesień również był bardzo udany dla spółki Orzeł Biały. Drugi miesiąc z rzędu cena rosła o ponad 20%, a wzrosty te budowane są na naprawdę wysokich obrotach. Niedawno cena pokonała poziom dwóch poprzednich szczytów czyli okolice 9,40 zł. W piątek byliśmy świadkami wyraźnego cofnięcia ceny na niższe poziomy. Korekta niezwykle szybko została odkupiona i świeca dzienna to pin bar z długim dolnym cieniem. Takie zachowanie ceny sugeruje, że to jeszcze nie koniec wzrostów, a poprawienie dotychczasowego maksimum zwyżki powinno oznaczać kontynuację trendu. Ostatnio o spółce pisałem 28 września.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/NZD – odbicie od wsparcia, opcja CALL
Następny artykułSystem tabelkowy GPW: podsumowanie września
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here