Naga Markets webinar


W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym.

redan

W asyście bardzo wysokich obrotów doszło wczoraj do dużych wzrostów, które wydawały się, że otwierają drogę w okolice 9 zł czyli historycznego szczytu z 2011 roku. Tak jednak się nie stało i choć 10% wzrosty są imponujące, to jednak popołudniowe cofnięcie sprawia, że na otwarcie kolejnego etapu trendu wzrostowego należy jeszcze poczekać.Coinquista

Komputronik jest polskim dystrybutorem sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz elektroniki użytkowej.

komputronik

Przed sesją spółka podała bardzo pozytywną informację o dołączeniu do grupy handlowej Expert Group. Dzięki zawartej umowie Komputronik uzyska dostęp do warunków handlowych wynegocjowanych przez grupę z poszczególnymi dostawcami na rynku elektroniki konsumenckiej oraz do najlepszych praktyk w handlu detalicznym stosowanych z sukcesem przez innych członków grupy – czytamy w informacji. News został doceniony przez rynek 9 % wzrostami. Technicznie spółka zmierza do kluczowego oporu w rejonie 11 zł, a wczorajsza fantastyczna informacja sprawia, że osiągnięcie tego poziomu w krótkim czasie staje się bardzo prawdopodobne. O możliwych wzrostach pisaliśmy od 9 stycznia.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku GBPJPY
Następny artykułRynki po wczorajszych protokołach FOMC – poranny komentarz makro
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here