Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym.

redan

W asyście bardzo wysokich obrotów doszło wczoraj do dużych wzrostów, które wydawały się, że otwierają drogę w okolice 9 zł czyli historycznego szczytu z 2011 roku. Tak jednak się nie stało i choć 10% wzrosty są imponujące, to jednak popołudniowe cofnięcie sprawia, że na otwarcie kolejnego etapu trendu wzrostowego należy jeszcze poczekać.tokeneo

Komputronik jest polskim dystrybutorem sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz elektroniki użytkowej.

komputronik

Przed sesją spółka podała bardzo pozytywną informację o dołączeniu do grupy handlowej Expert Group. Dzięki zawartej umowie Komputronik uzyska dostęp do warunków handlowych wynegocjowanych przez grupę z poszczególnymi dostawcami na rynku elektroniki konsumenckiej oraz do najlepszych praktyk w handlu detalicznym stosowanych z sukcesem przez innych członków grupy – czytamy w informacji. News został doceniony przez rynek 9 % wzrostami. Technicznie spółka zmierza do kluczowego oporu w rejonie 11 zł, a wczorajsza fantastyczna informacja sprawia, że osiągnięcie tego poziomu w krótkim czasie staje się bardzo prawdopodobne. O możliwych wzrostach pisaliśmy od 9 stycznia.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku GBPJPY
Następny artykułRynki po wczorajszych protokołach FOMC – poranny komentarz makro
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here