Naga MarketsZa nami kolejny intensywny rok, nie tylko na rynkach, ale związany również z dalszym rozwojem portalu Comparic.pl i powstaniem telewizji Comparic24.tv. W związku ze Świętami Bożego Narodzenia chcielibyśmy wszystkim naszym Czytelnikom oraz Partnerom złożyć najserdeczniejsze życzenia. Mamy nadzieję, że ten jakże wyjątkowy okres będzie czasem należytego odpoczynku, a wszyscy wejdziemy w Nowy Rok naładowani pozytywną energią!

  • Pandemia koronawirusa i bezprecedensowa zmienność na rynkach zafundowały inwestorom ogromną ilość emocji
  • Mamy nadzieję, że kolejny rok przyniesie uspokojenie światowej niepewności i stabilizację inwestorskich zysków
  • W imieniu całego zespołu Comparic.pl, Comparic24.tv oraz redaktora naczelnego Marcina Wenusa składamy na Państwa ręce poniższe życzenia

christmas-ribbon-png-clipart-panda-free-clipart-images-mouycj-clipart“Zarówno dla światowych rynków finansowych, pojedynczych traderów detalicznych, jak i portalu Comparic.pl mijający rok był wyjątkowy. Chciałbym życzyć sobie i przede wszystkim Państwu, aby 2021 po bardzo nietypowym i dla wielu z nas trudnym 2020 roku, przyniósł powrót do normalności.

Te artykuły również Cię zainteresują
Święta są zawsze czasem rodzinnych spotkań, radości oraz odpoczynku. Mam ogromną nadzieję, że Czytelnicy oraz Partnerzy Comparic.pl, pomimo pandemicznych ograniczeń, będą mieli możliwość spędzenia Bożego Narodzenia i Nowego Roku w familijnym gronie, zapominając o codziennych kłopotach oraz niepowodzeniach. Dzięki temu każdy z nas będzie mógł rozpocząć kolejne dwanaście miesięcy z dodatkową energią i pozytywnym nastawieniem.

Pomimo pandemii Covid-19, rynki finansowe obserwowały historycznie rekordową dynamikę oraz zmienność, co zagwarantowało wysoki wzrost popularności portalu Comparic.pl, który w 2020 osiągnął rekordową liczbę miesięcznych Czytelników powyżej 800 tysięcy, podwajając wynik z roku wcześniejszego. Projekt, który jeszcze kilka lat temu był jedynie niewielkim blogiem tworzonym przez pasjonata, obecnie dostarcza każdego dnia ponad sto artykułów, w tym analiz, newsów branżowych, felietonów i wartościowych materiałów edukacyjnych, będąc rozpoznawalną marką wśród osób związanych z polskim rynkiem kapitałowym.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom już dwa lata temu uruchomiliśmy również projekt Comparic24.tv, który codziennie na żywo prezentuje z warszawskiego studia programy związane z szeroko rozumianym światem inwestycji. W tym momencie w pracę internetowej telewizji ekonomicznej zaangażowanych jest kilkanaście osób, a ta według najnowszego sondażu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych jest drugą najpopularniejsza w Polsce wśród inwestorów giełdowych, wyprzedzając o wiele większą konkurencję.

Korzystając z okazji, chciałbym życzyć Państwu także szczęśliwego Nowego Roku. Stańmy przed 2021 silniejsi, bogatsi o doświadczenia i zmotywowani do działania. Mam nadzieję, że portal Comparic.pl i Comparic24.tv nadal będa nieodłączną częścią Państwa tradingu, gdyż jedynie dzięki Czytelnikom i Widzom możemy cały czas się rozwijać”

Z wyrazami głębokiego szacunku,
Marcin Wenus, redaktor naczelny Comparic.pl

christmas-ribbon-bottomConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here