Naga Marketsred devRed Dev Studio – notowany na NewConnect producent gier dedykowanych na PC i urządzenia mobilne – zapowiada nową konsolową wersję jednego ze swoich tytułów. Już 1 października tego roku w wersji na Nintendo Switch swoją premierę będzie miał Powertris. Wcześniej, 24 września, studio udostępni preorder gry. Rozgrywka zręcznościowo-logiczna z gatunku ,,spadające klocki’’ do tej pory występowała w wersji mobilnej. Rolę wydawcy tytułu pełni No Gravity Games. Spółka konsekwentnie realizuje strategię intensyfikacji poszerzania ,,wachlarza’’ produkcyjnego.

Red Dev Studio zapowiada nową konsolową wersję jednego ze swoich tytułów

– Z wielką przyjemnością ogłaszamy najnowszą konsolową wersję jednego z naszych tytułów – Powertis. Tak jak w przypadku kilku pozostałych naszych projektów, Powertris jest propozycją dla fanów gier konsolowych z gatunku rozgrywek zręcznościowych. – mówi Wojciech Sypko, prezes Red Dev Studio. – Do tej pory tytuł dostępny był w wersji mobilnej dedykowanej systemowi iOS i Android. – dodaje.

Powertris to gra zręcznościowo-logiczna typu “spadające klocki”, będąca kreatywnym połączeniem dwóch kultowych gier, jakimi są Tetris i Pipemania. Zadaniem gracza jest uniknięcie zasypania planszy spadającymi bloczkami poprzez odpowiednie ich rozmieszczanie. Bloczki, które utworzą połączenie pomiędzy gniazdkami znajdującymi się w naprzeciwległych ścianach planszy są usuwane z pola gry. W produkcji występuje kilka rodzajów bloczków, w tym trzy specjalne.

Przedsprzedaż gry ruszy już 24 września br., a premiera produkcji, dedykowanej na konsole Nintendo Switch, odbędzie się 1 października. Wydawcą Powertris jest No Gravity Games.
Kolejnym tytułem z serii mniejszych gier logiczno – zręcznościowych będzie Space Shift, będący przeniesieniem klasycznej dwuwymiarowej gry Sokoban na planszę trójwymiarową. Zakończenie prac nad grą nastąpi w bieżącym miesiącu.

Projekty spółki sprzedawane są na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem platform Steam, App Store, Google Play i Nintendo. Jednocześnie sprzedaż konsol Nintendo Switch wzrosła w okresie kwiecień-czerwiec br. o blisko 170 proc. r/r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCena bitcoina wzrośnie i osłabi altcoiny?
Następny artykułNasdaq w dół. Spadki akcji Apple’a oraz Tesli
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here