Naga Markets



Red Dev Studio, notowany na NewConnect producent gier na platformy stacjonarne i mobilne, zawarł umowę z No Gravity Games na wydanie sześciu gier, których producentem będzie Red Dev Studio. Partner biznesowy wprowadzi tytuły do sprzedaży w wersji na Nintendo Switch. Umowa przewiduje także możliwość ich wydania przez No Gravity Games na inne platformy. Szczegółowy harmonogram premier zostanie ogłoszony wkrótce.


  Celem podpisanej umowy z No Gravity Games jest w szczególności wydanie w 2020 roku sześciu gier naszego autorstwa, dla których wiodącą platformą będzie Nintendo Switch. –  informuje Wojciech Sypko, prezes zarządu Red Dev Studio. – Nasza umowa nie wyklucza możliwości wydania tych gier także na pozostałe, dostępne platformy. Decyzje w tym zakresie będą zapadały w późniejszym terminie, o czym będziemy na bieżąco informowali. Wkrótce podamy także szczegółowy harmonogram naszych premier. – dodaje Wojciech Sypko.

W 2020 roku No Gravity Games chce sprzedać łącznie co najmniej 400 tys. egzemplarzy gier z portfolio wydawniczego. W perspektywie pierwszego półrocza br. spółka planuje wprowadzenie na rynek łącznie aż 14 gier. – Umowa No Gravity Games dotyczy współpracy między nami w zakresie produkcji, wydawania, finansowania i rozliczania przychodów z gier. Nie wykluczamy również kolejnych produkcji w dalszej przyszłości.  mówi Wojciech Sypko.

No Gravity Games oprócz działalności wydawniczej, koncentruje się także na wspieraniu projektów gier komputerowych we wczesnej fazie ich realizacji, a także współpracy z deweloperami przy produkcji tytułów. Spółką zależną wydawcy jest No Gravity Development, której główną działalnością jest tworzenie
i portowanie gier na konsole Nintendo Switch, Xbox One i PS4.

Red Dev Studio wkrótce poda szczegółowy harmonogram premier swoich produkcji. Aktualnie w portfolio spółki znajdują się m.in.: Chicken Rider (PC, Mobile, Nintendo Switch), Professor Madhouse (PC, Mobile), Powertris (Mobile), Down to Hell (wersja na PC, Mac i Switch), Drill Deal (w produkcji: Steam
i Nintendo Switch) oraz Doubles Hard (gra gotowa – oczekiwanie na premierę; PC, Nintendo Switch).

W grudniu 2019 roku spółka wprowadziła do sprzedaży Down to Hell w wersji na Nintendo Switch. To dynamiczna gra, w której samotny rycerz zmierza się z hordami piekielnych demonów. Tytuł w ciągu pierwszych czterech dni od rozpoczęcia dystrybucji został sprzedany w liczbie ponad tysiąca kopii.

W 2020 roku spółka udostępni swoją dużą produkcję w klimacie post-apokaliptycznym – Project X. Tytuł jest obecnie w fazie planowania.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here