Naga Marketsred devJuż 31 lipca na platformie Steam zostanie udostępniony prolog gry Drill Deal z portfolio Red Dev Studio. Premiera symulatora platformy wiertniczej w pełnej wersji planowana jest pod koniec września tego roku.

Prolog gry Drill Deal już 31 lipca na platformie Steam

Gra osiągnęła siedem z dziesięciu kamieni milowych. We wtorek Red Dev Studio podpisało list intencyjny ze studiem No Gravity Games. Przedmiotem listu jest stworzenie i wydanie produkcji Lovecraft Tales. Gra zostanie wydana w II kwartale 2021 roku na platformie Steam, docelowo będzie także dostępna w wersji na Nintendo Switch. Budżet projektu to 250 tys. zł.

– Kończymy prace nad Drill Deal. Zrealizowaliśmy już większość kamieni milowych przyjętych dla prac nad tym tytułem. Zaimplementowana została mechanika gry – budowa i rozbudowa budynków, drzewka technologii i rozwoju, zakupy sprzętu i żywności, zatrudnianie pracowników oraz zarabianie pieniędzy na sprzedaży i kontraktach. Wprowadziliśmy do rozgrywki zdarzenia losowe, jak sztorm, protesty ekologów czy piraci, które utrudniają rozwój lub powodują straty, które trzeba odrabiać. Wprowadziliśmy także element zużywania się maszyn, co urozmaica rozgrywkę. Duża liczba dostępnych elementów i zdarzeń pozwoliła na wprowadzenie kilku scenariuszy rozgrywki, z których każdy stawia przed graczem inne cele do zrealizowania. – informuje Wojciech Sypko, prezes Red Dev Studio.

Symulator platformy wiertniczej pozwala także na tryb gry swobodnej (sandbox), w którym gracz nie kieruje się żadnymi z góry narzuconymi celami, próbując jak najdłużej utrzymać rentowność platformy poprzez produkcję i sprzedaż. – Niebawem udostępnimy graczom bezpłatny prolog do gry, a pełna wersja projektu pojawi się w sklepie Steam już 30 września br. – dodaje Wojciech Sypko.

W Drill Deal gracz, wcielając się w eksperta na budowie platformy wiertnicznej, będzie mógł budować budynki, kupować sprzęt i żywność a nawet zatrudniać pracowników. Symulator platformy wiertniczej powstanie dzięki kooperacji trzech spółek. Wydawcą gry będzie Ultimate Games.

We wtorek spółka podpisała list intencyjny z No Gravity Games. Przedmiotem listu jest współpraca przy rozwoju i wydaniu gry Lovecraft Tales. Producentem tytułu będzie Red Dev Sudio. – Lovecraft Tales to klimatyczny a zarazem mroczny projekt, osadzony we wszechświecie Lovecrafta. Tytuł ma za zadanie przenieść graczy do świata przygody w półotwartym świecie. Będzie to wielka niespodzianka dla fanów naszych produkcji. Ciekawa fabuła gry inspirowana jest „Szeptem w ciemności” H.P Lovecrafta. – dodaje Wojciech Sypko. – Lovecraft Tales to nasz ,,czarny koń’’. Wkładamy wiele starań, aby projekt zaskoczył pozytywnie graczy i przyciągnął jak największą grupę odbiorców. – dodaje.

Zakładany budżet projektu to ok 250 tys. zł. Spółki planują, że gra zostanie wydana w II kwartale 2021 roku na platformie Steam, a następnie na konsole Nintendo Switch.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułIndeks dolara z delikatną zniżką. Inwestorzy podchodzą z dystansem
Następny artykułGPW przeciwna skracaniu godzin trwania sesji giełdowych w Europie
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here