Naga MarketsRed Dev przerabia „Down to Hell” na planszówkęTrwa kampania gry planszowej “Down To Hell” na platformie Kickstarter. Red Dev Studio podjęło współpracę z Silver Lynx Games – studiem projektowym oraz wydawcą gier z Warszawy.

15 kwietnia miała również miejsce premiera “Doubles Hard” na Nintendo. Z kolei innym projektem spółki jest “Drill Deal” – symulator platformy wiertniczej. W rozmowie z prezesem spółki pały także pytania o ciekawy projekt czyli przerobienie gry „Down to Hell” na planszówkę.

Te artykuły również Cię zainteresują
“To bardzo ciekawa inicjatywa „Down to Hell” jest grą bardzo dynamiczną… i przełożenie jej na grę planszową początkowo mogłoby wydawać się przedsięwzięciem dość karkołomnym. Jednak pomysł udało się bardzo dobrze zrealizować, gdyż zbiórka na platformie bardzo szybko osiągnęła zamierzony cel a ostatecznie udało się zebrać dwa razy więcej czyli około 60 tysięcy dolarów.” – powiedział prezes firmy.

Warto także wspomnieć, że spółka obrała ciekawy kierunek działalności i wydaje nowe wersje niegdyś popularnych gier jak Bomberman (znany m.in z Pegasusa) czy Boulder Dash (m.in Commodore 64).

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here