Naga MarketsDziś wtorek 20 sierpnia, zapraszamy na kolejny odcinek Świata Walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!


Rośnie ryzyko recesji na świecie

W ten weekend Trump odepchnął doniesienia medialne, że Departament Handlu jest gotowy na jak najszybsze odnowienie tymczasowej licencji Huawei Technologies Co. na zakup materiałów eksploatacyjnych. Jednak jak informuje Marek Rogalski, zezwolenie zostało dziś wydane na kolejne 90 dni.

Rynek dziś niemrawy, oczekuje na silniejsze impulsy. Inwestorzy oczekują konsensusu w sprawie wojny handlowej na linii USA – Chiny, jednak nie widać wyraźnej pracy członków zespołów negocjacyjnych. W mojej ocenie to granie na czas, gdyż Trump chce poczekać do wyborów prezydenckich, które nastąpią w listopadzie przyszłego roku. Chińczycy również się nie spieszą, co dla rynków finansowych nie jest dobre i coraz więcej ekspertów oczekuje poważnego spowolnienia światowej gospodarki – oznajmił analityk DM BOŚ.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAkcje w USA będą kontynuować wzrosty? – Michał Dzierżęga [Global BD Trading]
Następny artykułTwitter zaangażowany w protesty w Hong-Kongu
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here