Naga MarketsVSA Trader Conference W sobotę wraz ze swoimi redakcyjnymi kompanami uczestniczyłem w VSA Trader Confererence, która odbyła się w Warszawie. Chcę Państwu przedstawić swoją recenzje tego wydarzenia.

Muszę przyznać, że od strony organizacyjnej wszystko było zrobione perfekcyjnie. Mimo dużej frekwencji(ponad 200 osób) organizatorzy konferencji poradzili sobie bardzo dobrze. Każdy uczestnik dostał certyfikat świadczący o ukończeniu konferencji i o zdobyciu wiedzy na temat funkcjonowania rynków kapitałowych oraz zestawy z materiałami szkoleniowymi i magazynem na temat forexu.

 

Konferencja trwała od godz. 10 do 20. Na początku był wykład Galvina Holmsa, później kolejno Toma Williamsa i Galvina Holmsa, a po tym wszystkim wystąpił Rafał Glinicki. Na końcu były przedstawione statystyki przez absolwentów “Projektu Żółwia”. W przerwach była okazja aby wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami szkolenia.

Tyle o organizacji. Przejdźmy do sedna czyli do tego o czym było szkolenie.

Na początku było troche historii metody VSA, jej twórców oraz wyjaśniania pojęć związanych z rynkiem. Następnie była omówiona kwestia psychologi oraz wpływów wiadomości na nasze decyzje inwestycyjne. Były również omówione procesy akumulacji i dystrybucji.

W następnej części(z Tomem Williamsem) były już omówione konkretne układy oraz sytuacje na rynku oraz jak należy je interpretować i wykorzystać. Było pokazanych 4 najbardziej użytecznych interwałów czasowych na których Tom Williams oraz Galvin Holms wykorzystują metodę VSA. Następnie były pokazane sytuacje rynkowe, które prowadzący wykorzystali na swoją korzyść. Zaprezentowana została również platforma oraz autorski wskaźnik Toma Williamsa, który pomaga w analizach.

W ostatniej części Rafał Glinicki pokazał jak on stosuje metodę i część układów, które są używane przy decyzji zawarcia pozycji. Bardzo interesująca była część kiedy R. Glinicki prezentował momenty/układy cenowe na wykresie, które pokazują kiedy na rynek wchodzą profesjonaliści(SMART MONEY). Rafał Glinicki oraz jego absolwenci są day traderami i do zawarcia pozycji zazwyczaj używają wykresów 5 minutowych. Była również prezentacja zagrań i statystyk absolwentów “Projektu Żółwia”, które były pozytywne. Wszyscy absolwenci edycji bez problemu osiągali miesięczny cel w tradingu.

Podsumowując jestem zadowolony z uczestnictwa w konferencji, sam dowiedziałem się o nowych metodach zarobku na rynku, oraz co  ważniejsze zdobyłem nową wiedze na temat rynków, która jest bardzo użyteczna w przeprowadzaniu analiz i do podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Konferencja była przeprowadzona na wysokim poziomie względem organizacji oraz przedstawionej wiedzy merytorycznej. Polecam konferencje wszystkim(niezależnie od poziomu zaawansowania).

Zachęcam wszystkich do uważnego śledzenia COMPARIC.PL, ponieważ będą do wygrania nowe książki Rafała Glinickiego z autografami autora, Toma Williamsa oraz Galvina Holmsa.

Wkrótce również będzie opublikowana relacja ze zdjęciami.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here