Naga MarketsSpotkanie z cyklu: "w realu z FiboTeam"
Spotkanie z cyklu: „w realu z FiboTeam”

Tematem przewodnim II edycji projektu była konfrontacja tradingu konkursowego oraz tradingu realnego.

Ponad sto osób i prawie pięć godzin spędzonych na  intensywnych dyskusjach o praktycznej stronie tradingu na rynku Forex. – za nami drugie już stacjonarne spotkanie traderów z cyklu „W realu z FiboTeam”, które tym razem odbyło się 19 lipca w Warszawie.Podczas drugiej edycji konferencji „W realu z FiboTeam”, dyskutowaliśmy o naszym handlu, technikach inwestycyjnych prezentując własne modele otwierania, prowadzenia i zamykania pozycji na przebadanych statystycznie schematach, otwarcie pokazując i omawiając swoje wyniki oraz zdradzając „tajemnice” swojego podejścia rynkowego. Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że portal Comparic objął patronat nad wydarzeniem.

Celem tych otwartych spotkań jest przede wszystkim wymiana doświadczeń i praktycznego spojrzenia na zagadnienia związane z tradingiem, budowanie świadomości na temat charakteru i specyfiki pracy Tradera, a także gromadzenie pasjonatów rynku walutowego podczas wspólnych dyskusji na temat FX.

 Jedyne co musisz  zainwestować uczestnicząc w tym cyklicznym projekcie to… swój czas. Pamiętaj jednak, że inwestujesz w siebie, a Twój sukces zawsze zależy wyłącznie od Twojego zaangażowania – FiboTeam

Poniżej prezentujemy zdjęcia z wydarzenia:

2 3

 

invest

 

 

 

 

6 4Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here