Naga MarketsCezary Graf

Cena Bitcoina spadła na przestrzeni ostatnich dni z niemal 65 tysięcy dolarów do “jedynie” 47 tysięcy dolarów, co było najniższym poziomem od początku marca br. Tylko od wczoraj kurs BTC wzrósł natomiast o blisko 7 tysięcy dolarów zmniejszając błyskawicznie zasięg wcześniejszej deprecjacji z niemal 18 tysięcy dolarów do “zaledwie” 11 tysięcy dolarów. Mimo tej zwyżki notowań najstarszej z walut wirtualnych, Cezary Graf ma przesłanie do braci bitcoinowej: realizujcie zyski grymboły!

  • Cezary Graf apeluje do inwestorów, by Ci realizowali zyski z BTC
  • W jego ocenie, najstarsza z kryptowalut jest już droga 

Pora, żeby realizować zyski

Znany, polski YouTuber ekonomiczny i doradca majątkowy, który słynie z wygłaszania niezwykle kontrowersyjnych tez udostępnił dziś w swoich mediach społecznościowych urywki wywiadu, w którym apeluje do posiadaczy BTC, aby Ci realizowali zyski, gdyż teraz jest pora, aby wyciągać zyski z tego.

Te artykuły również Cię zainteresują
W swojej wypowiedzi nazwał on inwestorów “grymbołami” co według słownika slangu miejski.pl oznacza głupka albo jełopa.

Dostrzega on istnienie swego rodzaju opium rosnących wycen. Mowa tu o zjawisku, kiedy inwestorzy pod wpływem stale rosnących notowań, zmieniają swoje decyzje inwestycyjne i nie chcą rozstawać się z posiadanym aktywem. Nie chcą realizować zysków w nadziei, że Bitcoin będzie pracował za nich do końca życia, będzie jedynym żywicielem ich rodzin.

– Obawiam się, że to się może źle skończyć. Realizujcie Zyski! – podsumował.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: co to jest blik | kursy kryptowalut wykres | mercator notowania | bitcoin wiadomości | pgnig notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPCF Group miał 24,58 mln zł zysku netto, 32,6 mln zł skoryg. EBITDA w 2020
Następny artykułSolar Company miało 10,38 mln zł straty netto, 7,27 mln zł straty EBIT w 2020
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

5 KOMENTARZE

  1. Rynek XBT rośnie, w czerwcu i do końca roku ma być dostarczonych tysiące kolejnych urządzeń. Wielkie firmy sobie to policzyły i im się opłaca a ty wmawiasz ludziom żeby wycofali wkład kiedy tuż za rogiem są wzrosty x6.

  2. Albo po prostu komentujący tutaj są zakładnikami efektu potwierdzenia i będą zaprzeczać wszystkiemu, co przeczy im spojrzeniu na rzeczywistość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here