Naga MarketsRealizacja zysków na LPP? DM BOŚ wycenił spółkę na 11033,40 zł Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 4 maja, podnieśli cenę docelową akcji LPP do 11.033,4 zł z 8.013 zł poprzednio, utrzymując rekomendację “kupuj”. Dzisiaj kurs znacznie przekroczył wycenę, po czym doszło do gwałtownych spadków.

“Wyniki LPP za 2021/22 powinny być lepsze od naszych poprzednich założeń, przede wszystkim za sprawą oczekiwanego wzrostu popytu po zluzowaniu obostrzeń pandemicznych i poprawy marży zysku brutto na sprzedaży. Wstępne wyniki za I kwartał 2021/22 okazały się wyższe od naszych oczekiwań” – napisano w rekomendacji.

Te artykuły również Cię zainteresują
DM BOŚ prognozuje, że EBITDA spółki za 2021/22 wyniesie 1.996,9 mln zł, a zysk netto 514,5 mln zł.

Realizacja zysków

Dzisiaj kurs mocno spada. Mamy więc klasyczną realizację zysków po bardzo dynamicznym odbiciu i osiągnięciu historycznego maksimum. Najbliższym wsparciem powinny być wcześniejsze maksima w rejonie 10000 zł.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdr akcje | akcje lotosu | mercator kurs akcji | dolar online | usd kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here