Naga MarketsGościem Roberta Wojciechowskiego, prezesa Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii (IGBiNT) w piątym odcinku „Real Blockchain” na antenie Comparic24.TV był Arkadiusz Szczudło, prawnik i przedsiębiorca związany między innymi z rynkiem kryptowalutowym. W trakcie rozmowy poruszono zagadnienia projektów ICO i STO oraz różnicy, które pomiędzy innymi występują.


Nasz dzisiejszy Ekspert oprócz specjalizowania się w segmencie prawa branży mody oraz IT, często także występuje w roli mentora. Nie ucieka w tym od strony kreatywnej swoich zainteresowań, tworząc m.in. filmy, artykuły oraz inne treści edukacyjne. W zakresie technologii Blockchain pomaga natomiast małym i dużym przedsiębiorcom stawiać ich własne platformy wykorzystujące technologię łańcucha bloków.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here