Naga Markets“Artyści rynków” to zapis rozmów, które w 2017 roku wydane zostały w Australii w formie nagrań audio (podcastów). Z kolei na początku roku 2018 roku, za sprawą warszawskiego oddziału CMC Markets, rozmowy doczekały się polskiej wersji.

Rozmówcy głównego analityka rynkowego CMC Markets w Sydney, Michaela McCarthy’ego, opowiadają o swoich zmaganiach z rynkiem i własnymi słabościami, a także o najbardziej spektakularnych osiągnięciach i największych porażkach. Ich historie, pokazujące kulisy działania sław świata finansów, mogą być dla czytelników inspiracją.

Ray Barros – niezwykła wytrwałość i wiara w siebie

Ray Barros był drugim rozmówcą Michaela McCarthy’ego w książce “Artyści rynków” (dostępnej na maklerska.pl). Historia Raya jest naprawdę zdumiewająca. Przez siedem lat ponosił w tradingu jedynie porażki. Wierzył jednak bardzo w to, że mu się uda, mimo bardzo często zerowanych rachunku. Dodatkowo wspierała go żona, od której de facto też zdarzyło mu się pożyczać pieniądze, by móc handlować na rynku. Dopiero po siedmiu latach zaczął odnosić sukcesy na rynku.

Ray Barros w latach 1990 – 2010 prowadził prywatny fundusz hedgingowy. Początkowy kapitał stanowiła kwota 20 milionów dolarów australijskich, a do czasu zamknięcia funduszu, Ray zdołał ją pomnożyć niemal pięćdziesięciokrotnie. W książce / podcaście, Barros dzieli się bardzo cennymi wskazówkami jakie odkrył podczas swojej kariery, a które można zastosować w swoim tradingu.

Poniżej znajdziesz nagranie audio rozmowy z Rayem. Jeśli natomiast chciałbyś otrzymać książkę “Artyści rynków”, doczytaj artykuł do końca i weź udział w konkursie.

Wygraj egzemplarz książki Artyści rynków!

Zdobądź dla siebie egzemplarz książki “Artyści rynków” wydany w ładnej, twardej oprawie na kredowym papierze, biorąc udział w konkursie.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem odpowiesz na pytanie:


Kiedy i w jakiej kategorii, broker CMC Markets zdobył nagrodę w konkursie FxCuffs?

Pamiętaj, by przy wpisywaniu komentarza na portalu wprowadzić prawidłowy adres e-mail. W przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, w celu ustalenia adresu do wysyłki książki.

(nie ma konieczności podawania maila w przypadku komentarzy na Facebooku, należy jednak wtedy śledzić czy Twój komentarz okazał się zwycięski i odezwać do nas poprzez wiadomość na FB).

Po jednym egzemplarzu książki wygrają dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na powyższe pytanie. Decyduje kolejność zgłoszeń.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Broker CMC Markets zdobył nagrodę w 2017r. w konkursie FxCuffs w kategorii: najlepszy zagraniczny broker Forex roku 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here