Naga MarketsRawlplug zaprosił do składania ofert sprzedaży nie więcej niż 1,5 mln akcji własnych Rawlplug po 7,5 zł za sztukę, podała spółka.

Finax

Rawlplug zaprasza do składania ofert do 21 lipca

“Przedmiotem skupu realizowanego poprzez zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji spółki w transakcjach poza obrotem zorganizowanym będzie nie więcej niż 1 500 000 akcji, które stanowią 4,606% kapitału zakładowego spółki i uprawniają do wykonywania 4,606% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki. Proponowana cena zakupu ustalona przez zarząd spółki wynosi 7,5 zł za jedną akcję” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Termin rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży ustalono na 10 lipca, termin zakończenia – na 21 lipca. Przewidywany dzień zawarcia transakcji nabycia akcji nabywanych i przewidywany dzień rozliczenia transakcji nabycia przez spółkę akcji nabywanych ustalono na 24 lipca.

“Akcje nabywane, w liczbie nie większej niż 1 500 000, stanowiące łącznie nie więcej niż 4,606% kapitału zakładowego spółki, będą przeznaczone do umorzenia lub dalszej odsprzedaży” – wskazano również.

Grupa Rawlplug zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań z zakresu technik zamocowań, ich projektowaniem, produkcją i dystrybucją. W 2019 r. miała 813,73 mln zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here