Naga MarketsPierwsza analiza tutaj: GBP/AUD – obrona linii trendu

Poniżej podsumowanie poprzednich analiz:


Kurs wykonał korektę, która jednak zakończyła się nad naszym najwyżej ustawionym zleceniem stop. W następnym dniu wzrosty całkowicie przykryły świecę spadkową, tworząc formację objęcia hossy. Był to sygnał do powiększenia pozycji, a na pewno do przestawienia SL, który proponuję ustawić pod formacją objęcia, w taki sposób, żebyśmy mieli zabezpieczone ok. 620 pipsów zysku. W ten sposób zostawimy cenie sporo miejsca do korekty, jeżeli ktoś ma możliwość ustawienia SL w kilku miejscach, a nie lubi zostawiać cenie tak dużo miejsca, może część ustawić wyżej, zabezpieczając więcej zysków.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/CAD testuje szczyty
Następny artykułUSDCAD-Buy Limit Setup
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here