Naga MarketsOtwarcie pozycji na tej parze nastąpiło 6 listopada, pod formację objęcia hossy w sytuacji obrony linii trendu wzrostowego. Link – GBP/AUD – obrona linii trendu

Następnych kilka raportów zawierało sugestie przestawiania zlecenia SL:
24.11 – Raport: GBP/AUD 750 pipsów zysku, kolejne 500 w drodze
28.11 – Raport GBP/AUD – zabezpieczamy 620 pipsów zysku
3.12 – Raport GBP/AUD – przed danymi z Wielkiej Brytanii podnosimy SL, chroniąc ok. 800 pipsów zysku

Nasze zagranie trwa już prawie półtora miesiąca. Poniżej propozycja ustawienia linii obrony:


1200 pipsów to sporo, dajemy jednak cenie miejsce na ewentualną korektę – ok. 300 pipsów powinno wystarczyć, myślę że w czasie świąteczno-noworocznym nie powinniśmy być świadkami jakiegoś załamania. Podążajmy dalej za trendem i nie próbujmy zgadywać kiedy się skończy, grajmy za darmo tak długo jak to będzie możliwe.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Imponująco wygląda, ale gra longterm ma tez ciemną stronę – czasem trzeba długo czekać na taki trend, a podobnych zagrań w roku może być raptem kilka (w zależności od tego ile takich zagrań trader nie zauważy).
    Brak cierpliwości może wykańczać psychicznie, tym bardziej że wiele osób, które tak grają mają większość zagrań zakończonych stratą. Na tym to polega – łapie się wiele małych strat i czeka się i czeka na tych kilka okazji w roku.

  2. 1200 pipsów zysku zabezpieczonego. Nie powiem – wygląda to imponująco – to jest właśnie gra Longterm 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here