Naga MarketsOstatni raport GBP/AUD z dnia 19.12, pokazywał miejsce ustawienia zlecenia stop loss, w taki sposób, aby zabezpieczyć na okres świąteczno-noworoczny 1200 pispów zysku. Raport można przeczytać tutaj: Raport: GBP/AUD – zabezpieczamy 1200 pipsów zysku
Do dnia dzisiejszego poziom SL pozwolił utrzymać się w grze. Poziom wsparcia, na którym ustawiony jest SL dwukrotnie powstrzymał spadki.


Dzisiaj proponuję nie zmieniać ustawienia SL. Póki co to wsparcie działa, być może kurs wystrzeli znowu do góry, jeżeli wsparcie i nasz SL upadnie – nie ma sensu ryzykować utraty większej części zysku.


Na wykresie tygodniowym pojawiła się formacja objęcia bessy, co zapowiada spadki. Nadal jednak trwamy w trendzie wzrostowym, dlatego nie zmieniamy położenia SL, gdyby spadki się pogłębiły i nasza pozycja zostanie zamknięta – będziemy szukać okazji, która już niebawem ma szansę się pojawić tzn. korekta mogłaby się zatrzymać na długoterminowej linii trendu i tam poszukamy okazji do wejścia w nową pozycję, dokładnie tak samo jak zrobiliśmy to 6 listopada ubiegłego roku.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBPJPY wahanie rynku
Następny artykułKorekta na GBPAUD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here