Naga MarketsPierwsza analiza z 6.11 tutaj: GBP/AUD – obrona linii trendu


Na wykresie miesięcznym widać, że cena zaczyna wchodzić w strefę długoterminowego oporu, jest to sygnałem, że zyski należy trochę mocniej zabezpieczyć.


Powyżej na interwale dziennym widzimy poziomy SL. Proponuję ustawić je w taki sposób, aby zabezpieczały 800 i 880 pipsów zysku. Chwilowo wzrosty wyhamowały, co jest normalne, gdyż po takim rajdzie w górę należy się korekta. Dzisiaj o 10:30 ważne dane z Wielkiej Brytanii, które mogą być zarówno impulsem do dalszych wzrostów, ale także do korekty. SL jest na tyle szeroki, że nie powinno zamknąć pozycji “przypadkowe szarpnięcie” podczas publikacji danych.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEURUSD czeka na dalszy kierunek
Następny artykułAUD/CAD w trendzie spadkowym
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here