Naga MarketsZnany inwestor Raoul Pal, obecny dyrektor generalny Global Macro Investor i Real Vision, mówi, że rynek akcji i złota blednie w porównaniu z BTC.

  • Pal jest bardzo byczo nastawiony w kwestii BTC.
  • Uważa, że dziś bitcoin to najlepsze aktywo, w które warto inwestować.

Raoul Pal: bitcoin to najlepsza inwestycja

Jest on zdania, że “w tym momencie prawie nic nie ma znaczenia, z wyjątkiem bitcoina”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Prawie wszystko jest gorszą transakcją niż [zakup] bitcoina – mówi.

Dodaje, że z BTC może równać się dziś tylko Ethereum, ale w skali “roku, dwóch lat, trzech lat, czterech lat, pięciu lat, sześć lat, bitcoin zasadniczo przewyższa wszystko”.

To jest jak supernowa, która pod względem wydajności zasysa wszystko inne dookoła – dodał.

Pal mówi, że sam zastanawiał się, czy jego optymizm nie był wcześniej zawyżony z powodu zmienności bitcoina, ale dziś uważa, że złoto wygląda nawet gorzej w porównaniu z kryptowalutą.

Dlaczego BTC rośnie?

Trader wskazuje na szereg powodów wzrostów bitcoina. Chodzi o problemy dot. Hongkongu, niepewność finansową spowodowaną zbliżającymi się wyborami w USA, zezwolenie wydane bankom krajowym na świadczenie usług w zakresie przechowywania  kryptowalut oraz niedawne wybranie na komisarz SEC Hester Peirce, przyjaznej kryptowalutom urzędniczki.

Nie mogę obecnie znaleźć powodu, dla którego [BTC] nie wzrośnie o 100 lub 200 proc. do końca tego roku – dodał. – Zasadniczo jest konfigurowany tak, aby każda instytucja mogła go kupić. I choć raz mamy szansę wyprzedzić uczestników rynku finansowego, którzy teraz nas nie wyprzedzają [w inwestowaniu w kryptowaluty] – spuentował.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here