Naga MarketsRaoul Pal rozważa inwestycję w XRPWybitny strateg i były menadżer funduszu hedgingowego Goldman Sachs twierdzi, że XRP wzbudziło jego zainteresowanie. Raoul Pal, który niedawno zainwestował 98 proc. swoich płynnych aktywów netto w bitcoina i posiada niewielką ilość etheru, zbiera teraz informacje o trzeciej co do wielkości kryptowalucie.

  • Pal po inwestycjach dokonanych na rynkach BTC i ETH, teraz interesuje się XRP, trzecią co do wielkości kryptowalutą.
  • W ostatnim wywiadzie radził też inwestorom, by myśleli samodzielnie, a nie słuchali tłumu.

XRP w oczach Pala

Pal w mediach przyznaje jednak, że ma “teraz podstawowe pojęcie [o tokenie Ripple]” i nie inwestuje jeszcze w XRP. Mimo tego taka inwestycja wydaje się dla niego kusząca.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jeśli ktoś powie mi, żebym nie patrzył na Ripple, pójdę i przyjrzę się Ripple, ponieważ nie powiesz mi, co mam robić. Sam się dowiem, jakie są wady i jakie są potencjalne korzyści [płynące z projektu], sam ocenię prawdopodobieństwo [zysku]. Mogę dojść do dokładnie takich samych wniosków jak ty. Mogę dojść do zupełnie innych wniosków – tłumaczył po tym, jak w social mediach niektórzy odradzali mu inwestycję w XRP.

Myśl samodzielnie!

Pal mówi, że inwestorzy powinni rozsądnie i niezależnie oceniać możliwości inwestycyjne projektów i zawsze analizować, czy rynek słusznie nie docenia potencjału danego aktywa.

Nie jestem właścicielem XRP. Nie biorę udziału w tej walce. Ale załóżmy, że wydaje mi się, że projekt ma 10 proc. szansy, że stanie się czymś znacznie większym, ale cały rynek daje mu pół procent. To niedopasowanie ryzyka do nagrody to ogromna szansa. To właśnie robimy na rynkach finansowych. Musimy pozostać otwarci – dodawał.

Radził też, by się nie ograniczać.

– Nie możesz handlować na rynkach finansowych i powiedzieć: „Cóż, zamierzam handlować tylko [akacjami] Apple, a każda inna firma to oszustwo. Nie są tak dobre, ponieważ ich telefony nie są tak dobre ”. Wiesz, to śmieszne – powiedział.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here