Naga MarketsDyrektor generalny Real Vision, Raoul Pal, dzieli się swoim planem inwestycyjnym dot. kryptowalut. Chce inwestować w bitcoina i ether.

  • Pal planuje inwestować w BTC i ETH. 
  • Uważa, że kryptowaluty mają spory potencjał do wzrostów i dadzą mu dużo zarobić.

Raoul Pal mówi, jak zarobić duże pieniądze

W wywiadzie udzielonym Chrisowi Darkowi, prowadzącemu Dr Dark After Dark, Pal mówił o tym, dlaczego chce np. inwestować w ETH i BTC.

Tłumaczył np. że wierzy, że Ethereum to platforma przyszłości rynku finansów. Jeśli chodzi o bitcoina, Pal jest przekonany, że najstarsza kryptowaluta będzie nadal dobrze sobie radzić na wykresie i nadal wierzy w swoje “hipotezy inwestycyjne” dot. tego, że projekt odniesie sukces.

[Bitcoin] zaczął od handlu detalicznego. [Teraz] będzie miał charakter instytucjonalny. Dlatego ilość kapitału, który napłynie na ten rynek, będzie absolutnie olbrzymia. To jedna hipoteza. Druga hipoteza jest taka, że ​​stosunek zapasów do przepływów PlanuB [chodzi o model wyceny BTC PlanuB – przyp. jw.] ma wartość i ma wartość nie tylko dla bitcoina, ale także dla złota i innych rzeczy… Po trzecie, ta technologia jest przełomowa i ma potencjalne zastosowania w przyszłości w całym systemie finansowym i poza nim. To są trzy aspekty, dlaczego wierzę w te inwestycje – mówił.

Bitcoin najlepszym aktywem na rynkach

Z  kolei pod koniec ubiegłego miesiąca w wywiadzie dla podcastu The Breakdown Pal powiedział, że wierzy, iż bitcoin jest obecnie najlepszym zasobem rezerwowym na Ziemi pomimo wysokiego poziomu zmienności.

 Jestem teraz przekonany, że [bitcoin] jest największym zasobem rezerwowym na świecie. Tak, mamy teraz zbyt dużą zmienność [na BTC], ale nie mogę mieć za to pretensji. (…) [Bitcoin] Ma cholernie dużą szansę [na sukces]. Nie widzę niczego, co pojawi się na horyzoncie lub co już istnieje, co ma szansę [na coś takiego] – tłumaczył.

Tłumaczył też, dlaczego bitcoin jest lepszy od złota.

 Jeśli spojrzeć na podaż złota, to [rośnie ona o] 2 proc rocznie, więc dewaluuje się wtedy złoto o 2 proc. rocznie, ponieważ popyt nie równoważy podaży… a jeśli dodać, że jest to w zasadzie stopa inflacji, jeśli to potęgujesz, tracisz siłę nabywczą – mówił.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here