Naga MarketsRaoul PalRaoul Pal twierdzi, że mniej znane altcoiny zaczną drożej po tym jak ether przebije ważne dla siebie poziomy na wykresie.

  • Sezon na altcoiny rozpocznie się od hossy na etherze – uważa Raoul Pal.
  • Jego zdaniem ETH może zdrożeć nawet do 20 000 USD.

Raoul Pal: jestem optymistą w kwestii etheru (ETH)

Raoul Pal, dyrektor generalny Real Vision Group i zapalony inwestor z rynku bitcoina (BTC), jest optymistą co do ceny etheru (ETH). Twierdzi również, że wierzy w hossę na niszowych altcoinach.

Te artykuły również Cię zainteresują
Po wzroście kursu bitcoina powyżej 42 000 USD, wiele alternatywnych kryptowalut rzeczywiście osiągnęło dobre wyniki na wykresach, co sugeruje, że zbliża się sezon na bardziej niszowe inwestycje.

Wspomniany rajd altcoinów był częściowo prowadzony przez ether. Po tym, jak ETH przekroczyło główny poziom oporu na poziomie 600 USD, nadal wzrastało i dziś znalazło się powyżej 1000 USD. Obecnie jest bliskie osiągnięcia rekordowego poziomu z 2017 r., rosnąc o 60 proc. w ciągu pierwszych dwóch tygodni 2021 r.

Nawiasem mówiąc, ETH wzrosło o 60 proc. w ciągu pierwszych 14 dni roku. Myślę, że osiągnie lepsze wyniki przez cały rok, nadal posiadam znacznie więcej BTC, ale dodawałem do tego ETH – twierdzi Pal.

ETH za 20 000 USD

Sieć blockchain Ethereum staje się jednak ostatnio coraz bardziej zatłoczona, ponieważ aktywność użytkowników w protokołach DeFi znacznie wzrosła, co spowodowało wzrost opłat za przesyłanie środków.

7 stycznia w tweecie Pal przekazał, że mimo tego wierzy, że ether może osiągnąć od 10 000 do 20 000 dolarów, jeśli wejdzie w podobny cykl, jaki widzieliśmy w przypadku bitcoina.

Pal wskazał też na prawo Metcalfe’a.

Ups… ETH wygląda jak BTC – prawo Metcalfe’a wydaje się być kluczem do wyceny zarówno dla ETH, jak i BTC… Ale kapitalizacja rynkowa ETH rośnie szybciej niż BTC w tym samym punkcie – dodał.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here