Naga MarketsEmitent prowadzi działalność inwestycyjno-deweloperską na rynku krajowym, polegającą na pozyskiwaniu nieruchomości i ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres w skali tygodniowej pokazuje, że w pierwszej połowie maja doszło do silnego wybicia w górę. Z tej perspektywy trudno ocenić czy była to tylko chwilowa zwyżka czy jednak trwalszy powrót do trendu z pierwszej połowy 2016 roku. Wybicie charakteryzowała spora dynamika oraz podwyższone obroty, dlatego nie skreślałbym jeszcze szans strony popytowej.

Wykres dzienny wskazuje z jednej strony na mocno spekulacyjny charakter ostatnich wzrostów, gdyż cena równie szybko spadła do wcześniejszych poziomów, ale także pozytywną analizę wolumenu. Systematycznie malejące obroty w trakcie spadków, mogą wskazywać na to, że jest to korekta impulsu wzrostowego. Wydaje się, że warto obserwować dwa ostatnie lokalne ekstrema czyli wierzchołek przy 2,07 zł oraz dołek przy 1,83 zł. Wybicie z tego zakresu powinno wskazać dalszy kierunek.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here