Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Emitent prowadzi działalność inwestycyjno-deweloperską na rynku krajowym, polegającą na pozyskiwaniu nieruchomości i ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.Spółka zyskała podczas ostatniej sesji minionego tygodnia 7,1%. Na wykresie dziennym widoczny jest wstępny sygnał możliwego końca długotrwałej korekty, za jaki można uznać wyjście góra z kanału spadkowego. Wydaje się, że wybicie ponad opór 2 zł powinno go potwierdzić, gdyż dotąd nie mieliśmy sytuacji wybicia ponad poziom ostatniego szczytu. Co ważne, w ubiegłym tygodniu pojawił się wyższy wolumen, a łączy wynik za cały tydzień to ponad 17%. Jest to zatem najmocniejszy tydzień w cały okresie spadkowym, a więc potencjalny początek nowego ruchu wzrostowego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Spółka świadczy usługi wynajmu oraz dzierżawy nieruchomości, lokali oraz urządzeń handlowych.

Wzrosty rzędu 5,5% zakończyły udany tydzień dla spółki. Jak widać na wykresie wcześniej doszło do wybicia linii korekty i od dwóch tygodni dynamicznym wzrostom towarzyszy podwyższony wolumen. W efekcie, spółka która od początku 2012 roku trwa w trendzie wzrostowym, czytelnie notując coraz wyżej położone dołki, obecnie zmierza nie tylko na poziom dotychczasowego maksimum trendu ale także na opór wynikający ze szczytu z 2007 roku. Wyjście na nowe maksima, może więc otworzyć przestrzeń do dalszych wzrostów. Ostatnio o spółce pisaliśmy 18 stycznia.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here