Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Emitent prowadzi działalność inwestycyjno-deweloperską na rynku krajowym, polegającą na pozyskiwaniu nieruchomości i ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.

Spółka zdrożała o 8,5% podczas ostatniej sesji ubiegłego tygodnia. Dzięki temu tydzień został zamknięty blisko swojego maksimum i był już to drugi taki okres zakończony około 17% wzrostem ceny. Od początku maja spółka drożeje o blisko 37% co sprawia, że jest jedną z najbardziej aktywnych na naszym parkiecie. Patrząc na wykres tygodniowy i widząc wyraźnie odróżniające się dwie ostatnie świece na tle świec od lipca ubiegłego roku, na myśl przychodzi powrót do dynamicznych wzrostów z marca/kwietnia 2016 roku. Pewien opór mamy w rejonie 2,50 zł, jeżeli jednak zostanie on przełamany z tak dużą dynamiką jaką obserwujemy obecnie, możliwy stanie się nawet powrót do ubiegłorocznego maksimum. Ostatnio o spółce pisałem 8 maja.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Bytom SA specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej.

5,2% wzrostu ceny to spory sukces kupujących podczas piątkowej sesji. Tego dnia obroty osiągnęły drugi najwyższy poziom w tym roku, a cena znalazła się na nowym maksimum trendu wzrostowego jaki notujemy od końca ubiegłego roku. Ubiegły tydzień był czwartym wzrostowym z rzędu. Wydaje się, że wzrosty powinny być kontynuowane, a najbliższym celem są okolice 3,10 zł. Poprzednia analiza miała miejsce 24 kwietnia.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDywidenda = zysk? Pierwsze odcięcie dywidendy za nami!
Następny artykułZyski XTB silnie w dół. 21 milionów mniej w I kw. 2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here