Naga MarketsEmitent prowadzi działalność inwestycyjno-deweloperską na rynku krajowym, polegającą na pozyskiwaniu nieruchomości i ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.

rankprogres w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Na wykresie tygodniowym widać, że tegoroczne, bardzo dynamiczne wzrosty zatrzymały się idealnie na linii łączącej wcześniejsze szczyty. Od tego czasu trwają spadki. W kontekście wcześniejszych wzrostów należy w pierwszej kolejności uznawać je za korektę, która jest czymś naturalnym po tak ogromnych wzrostach. Mimo, że kształty świec w ostatnim czasie wyglądają dość prospadkowo poprzez wystające górne cienie, to jednak okolice 2 zł są pewnym wsparciem, przy którym można liczyć na odbicie. Z drugiej strony, wyraźne zejście poniżej ostatnich minimów może oznaczać dalsze spadki .

rankprogres d1

Wykres dzienny pokazuje, że obecnie cena znajduje się blisko wsparcia okolic 2 zł. Jak na razie wsparcie to jest respektowane, a ostatnio rośnie wielkość obrotów co może wskazywać na nadchodzące rozstrzygnięcia. Spadki wyhamowały i od lipca kurs porusza się bokiem. Wydaje się, że sygnałem do ponownych wzrostów może być wybicie linii korekty. Będzie to równoznaczne z wybiciem poziomu trzech ostatnich wierzchołków. Byłby to więc całkiem mocny sygnał kupna, na który warto czekać. Z drugiej strony, jeżeli wsparcie okolic 2 zł zostanie dynamicznie przełamane to plany o powrocie do wzrostów trzeba będzie przełożyć na dalszy termin.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here