Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Emitent prowadzi działalność inwestycyjno-deweloperską na rynku krajowym, polegającą na pozyskiwaniu nieruchomości i ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.

Wczorajsza sesja była kolejną słabą naszym rynku i raczej zwiastuje kontynuację korekty w najbliższych dniach. Na tym tle nadal pozytywnie wyróżnia się Rank Progress, który odnotował wczoraj kolejną sesję z nowym maksimum. Tym razem wzrosty sięgnęły 6,2% przy niezłych obrotach, choć wynik w ciągu dnia był lepszy. Na razie widoczna jest siła relatywna spółki względem szerokiego rynku. Utrzymujące się wysokie obroty dają szansę na utrzymanie tej przewagi, choć im większa będzie skala wyprzedaży na WIG, tym trudniej także tutaj będzie utrzymać ruch wzrostowy. O szansach na wzrosty informujemy od 8 maja.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Grupa Kapitałowa ABC Data jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT w Europie Środkowo-Wschodniej.

Spółka odnotowała wczoraj pierwszą udaną sesję od dłuższego czasu. Zwyżka sięgnęła niemal 6%, a obroty tego dnia były najwyższe od początku bieżącego roku. Wzrosty to efekt zapowiedzi przedstawicieli Zarządu dotyczących prognozowanych wyników za cały 2017 rok. Spora dawka informacji ze spółki musiała przypaść inwestorom do gustu o czym świadczy reakcja rynku. Strona techniczna wygląda niestety bardzo słabo i sporo musi się zmienić abyśmy zakończyli trend spadkowy. Na razie sygnałem do rozwinięcia korekty wzrostowej będzie wybicie wczorajszego maksimum co stanowi także lokalny opór.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here