Naga MarketsMikołaje z czekoladyPodczas drugiego webinaru z cyklu CAPITALne rynki, Bogusz Kasowski skupi się na bardzo bieżącym, grudniowym aspekcie jakim jest rajd świętego Mikołaja.

Rajd świętego Mikołaja czy Dziadek Mróz?

Będzie zarówno o historii jak i podstawach samego rajdu, będzie także o podstawowym błędzie wśród nadwiślańskich inwestorów (popartych oczywiście danymi), nie unikniemy także pomysłów na te ostatnie dni handlowe w 2019 roku i czy jest szansa na konkretny ruch na różnych światowych indeksach?

Nie unikniemy wpływu statystyki na rynki, czyli elementu bardzo mocno badanego przez Bogusza Kasowskiego w 2019 roku – z bardzo dobrymi skutkami i obiecującymi wynikami. A w przypadku niektórych informacji sięgniemy aż 90 lat wstecz – co wbrew pozorom może okazać się bardzo przydatne.

Część z materiałów jakie będą zaprezentowane na webinarze CAPITALne rynki 17 grudnia 2019 dotychczas zostały przedstawione zaledwie stu inwestorom w Polsce podczas konferencji Giełdowych Cyników „Cynics” we wrześniu 2019 – można się wręcz pokusić o stwierdzenie, że będą to ekskluzywne wyniki wielogodzinnej pracy autora w oparciu o reverse engineering pracy znanego amerykańskiego tradera, Larry’ego Williamsa.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się we wtorek (17 grudnia 2019 roku) o godzinie 11:00, a gospodarzem spotkania będzie Bogusz Kasowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here