Naga Markets

Piotr Połać (Figo) muzyk satyrycznego duetu Bracia Figo Fagot postanowił pozyskać finansowanie na platformie crowdfundingowej Raisemana. Jest to kolejna głośna kampania finansowania społecznościowego, które w ostatnim czasie szybko zyskuje na popularności. W związku z dużym zainteresowaniem więcej o projekcie zdecydował się opowiedzieć Kamil Stanek, CEO Raisemana.Raisemana zapowiada kampanię Piotra Połacia z duetu Figo Fagot

W związku z ubiegłorocznymi obostrzeniami pandemicznymi, Piotr Połać znany jako Figo z zespołu Bracia Figo Fagot postanowił wykorzystać posiadaną popularność oraz kapitał, inwestując w działalność pozamuzyczną.

W ten sposób powstała spółka Overdose Studios, która w ostatnim czasie, w celu pozyskania finansowania na kolejne projekty, nawiązała współpracę z platformą crowdfundingową Raisemana.

Już teraz na platformie trwa prekampania, podczas której osoby zainteresowane mogą zapisać się do wishlisty, aby otrzymywać wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące kampanii.

– Piotr Połać, z zespołu Figot Fagot stworzył wokół siebie doskonale zgraną społeczność, a swoją rozpoznawalność spieniężył, powołując Overdose Studios. Dzięki tej współpracy finansujemy nie tylko wydanie nowej płyty, ale też szerszy zamysł firmy – powiedział Kamil Stanek, CEO Raisemana.

Stanek zauważył, że spółki bardzo szybko znalazły wspólny język, ponieważ działalność Połacia koncentruje się na internecie. Dodaj jednak, że większość szczegółów zostanie ustalona dopiero podczas trwania oficjalnej kampanii.

AVA Trade

Raisemana zamierza wesprzeć Piotra oraz Overdose Studios, a także podzielić się przychodami z całej gamy prowadzonych projektów. Kampanią będzie oscylowała między 200 a 400 tys. zł i potrwa około 2 tygodni. Należy pamiętać, że my nie sprzedajemy żadnych akcji, udziałów, czy obligacji, oferujemy jedynie udział procentowy w przychodzie nettoOverdose Studios – wyjaśnił CEO Raisemana.

Ponadto osoby wspierające będą mogły liczyć na dodatkowe bonusy. Najlepszą nagrodą będzie możliwość spotkania z artystą, a także liczne przedmioty związane z działalnością Figo.

Choć projekt jest na dość wczesnym etapie, Raismana już teraz planuje współpracę z kolejnymi artystami, a także branżą gamingową.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje lotos | bitcoin info | gpw xtb | długoterminowa prognoza kursu funta | wykres bitcoina | aktualny kurs dolar funt | giełda lotos |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułOutside bar i MACD pomogą wskazać kierunek. Zaprasza Dariusz Dargo
Następny artykułEuro może kontynuować umocnienie. Kurs EUR/USD okiem analityków Commerzbank i MUFG
Student prawa na wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonat i początkujący inwestor sektora walut cyfrowych, aktywnie podążający za bieżącymi zmianami legislacyjnymi. Czynny obserwator światowych przemian społeczno-gospodarczych oraz zmieniających się preferencji rynkowych. Interesuje się wpływem psychologii na rynki akcji, sztuką w sektorze giełdowym oraz szeroko rozumianym systemem zdecentralizowanych finansów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here