Naga MarketsRaisemana.com wystartowała z premierową kampanią crowdfundingowąRaisemana.com wystartowała z premierową kampanią crowdfundingową. Pierwszym projektem, który pojawił się na platformie jest Nightclub Manager: Violet Vibe autorstwa True Games. Celem zbiórki jest pozyskanie od 300 do 600 tys. zł.

Raisemana.com – nowe oblicze crowdfundingu

Środki zostaną przeznaczone między innymi na marketing tytułu oraz stworzenie DLC skierowanego do odbiorców 18+. Premiera pełnej wersji gry ustalona została na Q1 2022r. W promocję zaangażowany jest Wojciech Sosnowski, czyli warszawski raper znany pod pseudonimem ‘Sokół’, który jest jednym z inwestorów spółki True Games S.A. Kampania trwa do 11 października br.Raisemana.com umożliwia pozyskanie bezzwrotnego finansowania na innowacyjne projekty kreatywne, technologiczne czy artystyczne. To, co wyróżnia platformę, to wsparcie konkretnego projektu, a nie jego twórcy, możliwość partycypowania w określonej części przychodów netto ze sprzedaży ukończonego dzieła a także szereg innych benefitów zaproponowanych przez projektodawców, w zamian za udzielone wsparcie finansowe.

Po zakończeniu kampanii udostępniona zostanie także możliwość otrzymania „many”, czyli tokenu opartego na Smart Contract. Raisemana.com działa w oparciu o technologię blockchain.

Raisemana to zupełnie nowa odsłona crowdfundingu. Postawiliśmy na nowatorskie rozwiązania, takie jak tokeny w postaci many, czy zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo technologię blockchain. Nasz pierwszy projekt, czyli Nightclub Manager: Violet Vibe, doskonale wpisuje się w ramy działania platformy: jest nowoczesny, ma konkretny plan rozwoju, stoją za nim pasjonaci. Wszyscy, którzy zdecydują się go wesprzeć, mogą poczuć się jego częścią i pozostawić swój ślad w grze. Bardzo wierzę w sukces kampanii – mówi Kamil Stanek, prezes zarządu Raisemana sp. z o. o.

Kampania rozpocznie się 28 września i potrwa do 11 października br. Celem zbiórki jest pozyskanie od 300 do 600 tys. zł. Środki przeznaczone zostaną na marketing tytułu oraz stworzenie dodatku skierowanego do odbiorców 18+. W zamian za udzielone wsparcie finansowe przygotowano szereg benefitów: udział w przychodach netto ze sprzedaży w wysokości 20 proc., a także możliwość aktywnego uczestniczenia w tworzeniu gry.

– Prace nad Nightclub Manager są na bardzo zaawansowanym etapie, dzięki czemu mogliśmy zaoferować konkretne możliwości uczestniczenia w budowaniu gry. Wspierający, w zależności od kwoty wsparcia, otrzymają opcję stworzenia własnego graffiti czy niezależnego bohatera, którego będzie można spotkać podczas rozgrywki. Do tego pakiety grafik oraz muzyki, a nawet zaproszenie na imprezę online z okazji premiery – komentuje Patryk Jasiński, prezes zarządu True Games S.A.

W ramach Night Club Manager: Violet Vibe gracz wcieli się w postać właściciela klubu nocnego i stworzy go od podstaw. Do jego zadań będzie należało m.in. zaaranżowanie wnętrz klubu oraz wybór odpowiedniej muzyki, która będzie rozgrzewać atmosferę i zachęcać do zabawy. Dodatkowe zadania będą obejmowały m.in. selekcję gości, rekrutację tancerek , naprawę usterek czy zarządzanie barem.

invest

Gra będzie dostępna dla użytkowników 16+, natomiast zapowiadane DLC będzie skierowane wyłącznie do pełnoletnich odbiorców. W promocję tytułu zaangażował się Wojciech Sosnowski, czyli warszawski 

raper znany pod pseudonimem ‘Sokół’. Producentem i wydawcą Nightclub Manager: Violet Vibe jest True Games S.A., spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej Movie Games. Gra powstaje we współpracy z gdańskim studiem Flint Arts. Premiera zaplanowana została na Q1 2022r.

Platforma Raisemana.com powstała z inicjatywy notowanej na rynku głównym GPW spółki INC S.A. oraz Codeaddict S.A., notowanej na NewConnect.

Crowdfunding to bardzo dynamicznie rozwijający się rynek. Zarówno ubiegły jak i ten rok pokazują nam, że jego popularność nie spada. Wręcz przeciwnie – rośnie zarówno liczba twórców i projektów, które posiłkują się finansowaniem społecznościowym, jak i community skupione wokół takich zbiórek. Raisemana pozwala wspierającym na aktywne uczestnictwo w budowaniu wspieranych projektów, co niejako wynosi polski crowdfunding na nowy poziom. Nie osiadamy jednak na laurach i wciąż pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które zamierzamy wdrażać w najbliższych miesiącach a nawet latach. Nie mam wątpliwości, że jest to kierunek, który będziemy intensywnie rozwijać – mówi Wojciech Iwaniuk, członek zarządu INC S.A.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: usd pln prognoza | złotówka online | forex waluty | kurs dolara | wirtualna polska akcje kupno | kurs funta prognozy | kantorowy kurs lewa |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here