Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Rainbow Tours zajmuje się sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, sprzedażą biletów lotniczych, autokarowych, i promowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
rainbow

Spółka zanotowała w poniedziałek kolejną mocną sesję w ostatnim czasie. Tym razem wzrosty sięgnęły pułapu 4,3%. Zwyżka trwająca od 5 września przekracza już 20%. Wczorajsze wzrosty doprowadziły do wybicia górą z kanału spadkowego, który trwał od połowy maja. Szerszy trend jest umiarkowanie wzrostowy, wydaje się więc, że obecnie można liczyć na kontynuację wzrostów przynajmniej do poprzedniego szczytu przy 25,68 zł, a być może nawet wyżej na tegoroczne maksimum.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

PGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

pgnig

Po ponad miesiącu niemal nieprzerwanych spadków, kupujący dali o sobie znać na akcjach PGNiG. Spółka drożała wczoraj o ponad 5% i była to najlepsza sesja od dłuższego czasu. Patrząc czysto technicznie, należy stwierdzić, że od początku roku cena porusza się w dość wąskim zakresie, jednak lekko pnąc się w górę. Można wyznaczyć nie najgorzej respektowany kanał wzrostowy. Reakcja przy poziomie 5 zł oraz dolnej krawędzi daje nadzieje na najbliższy czas, że rozwinie się ruch wzrostowy, a ostatnie minimum to kolejny wyżej położony dołek. Jeżeli tak będzie to w ramach tegorocznego zakresu można byłoby liczyć na wzrosty w rejon dwóch poprzednich szczytów czyli 5,67 zł lub wyżej w okolice górnej krawędzi.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here