Naga MarketsRainbow Tours zajmuje się sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, sprzedażą biletów lotniczych, autokarowych, i promowych.

rainbow w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Spojrzenie na wykres tygodniowy nie pozostawia złudzeń z jakim trendem mamy do czynienia. Jest to jednak trend dojrzały, długoterminowy, w którym warto kontrolować wszelkie objawy potencjalnego słabnięcia kupujących. Na dzień dzisiejszy wciąż podtrzymana jest struktura silnych impulsów wzrostowych przerywanych korektami. Ostatni taki impuls zaczął się 29 czerwca, a aktualnie trwa jego korekta. Kluczowy z punktu widzenia trwania trendu jest więc ostatni dołek czyli 17,80 zł. Dopiero jego wybicie powinno zacząć niepokoić.

rainbow d1

[pullquote]Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW[/pullquote]

Wykres dzienny pokazuje dlaczego groźna byłaby utrata ostatniego dołka – jego wybicie aktywowałoby na razie potencjalną formację podwójnego szczytu, której zasięg szacowany byłby na okolic 11,50 zł. Na dzień dzisiejszy warto jednak skupić się na bieżących notowaniach, a te opadają mimo pozytywnego ostatnio sentymentu na szerokim rynku. Pokazuje to, że korekta była naprawdę potrzebna. Spadki nie są jednak gwałtowne i warto poszukać kolejnego miejsca do możliwego odbicia. Na pierwszy rzut okaz wydaje się, że okolice 20-21 zł mogą być ciekawe. To tam spotka się 2 letnia linia trendu wzrostowego z czytelnym wsparciem.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here