Naga MarketsJest nowatorską kryptowalutą o niskim opóźnieniu, która wykorzystuje architekturę blokowo-kratową, gdzie każde konto ma własny blockchain i osiąga konsensus poprzez głosowanie Proof of Stake. RaiBlocks oferuje natychmiastowe transakcje, a także nieograniczoną skalowalność, dzięki czemu RaiBlock jest idealny do transakcji peer-to-peer.

Raiblocks – co to jest?

Sieć nie wymaga dużych zasobów ani sprzętu górniczego o dużej mocy i może przetwarzać wysoką liczbę transakcji. Blockchain może być modyfikowany wyłącznie przez użytkownika, do którego konta jest połączony. Dzięki temu każde konto może być aktualizowane asynchronicznie w stosunku do pozostałych kont w łańcuchu. Eliminuje to konieczność polegania na całej sieci.Pierwsze notowania XRB pochodzą z marca 2017 roku.

Cena RaiBlocks

 

Jakie są przewagi?

zerowe opłaty – ponieważ protokół jest lekki, koszty niemal zerowe, transakcje obsługiwane niezależnie

natychmiastowa szybkość – obie strony transakcji mają od razu dowód pracy

skalowalność – nowy algorytm przetwarzania

RaiBlocks mining

Została przeprowadzona ręcznie poprzez captcha do października 2017 roku i wyniosła 17 tyś na godzinę. Dystrybucję zatrzymano na 39%, reszta została zniszczona. Więcej na: https://raiblocks.net/page/summary.php

Wydobywanie monet to naturalny proces rozpowszechniania monet w sposób rozproszony. Niestety wysoki koszt eksploatacji – sprzętu i energii obniża wartość waluty. Mining jest również wykorzystywany jako mechanizm nagrody za utrzymanie integralności algorytmów, niestety mechanizm nagradza tylko jeden aspekt – przetwarzanie transakcji.

Dlatego bloki Raiblocks nie mogą być wykopywane, została osiągnięta maksymalną podaż 133,248,290 XRB.

Informacje podstawowe o walucie SteemChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułKoreańczycy nie chcą zakazu kryptowalutowego. Rząd zmienia zdanie
Następny artykułPrzegląd rynku kryptowalut – odbicie od czerwonego sentymentu?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here