TMS


RaiBlocks

Jest nowatorską kryptowalutą o niskim opóźnieniu, która wykorzystuje architekturę blokowo-kratową, gdzie każde konto ma własny blockchain i osiąga konsensus poprzez głosowanie Proof of Stake. RaiBlocks oferuje natychmiastowe transakcje, a także nieograniczoną skalowalność, dzięki czemu RaiBlock jest idealny do transakcji peer-to-peer.

Sieć nie wymaga dużych zasobów ani sprzętu górniczego o dużej mocy i może przetwarzać wysoką liczbę transakcji. Blockchain może być modyfikowany wyłącznie przez użytkownika, do którego konta jest połączony. Dzięki temu każde konto może być aktualizowane asynchronicznie w stosunku do pozostałych kont w łańcuchu. Eliminuje to konieczność polegania na całej sieci.

Pierwsze notowania XRB pochodzą z marca 2017 roku.

Cena RaiBlocks

 

Jakie są przewagi?

zerowe opłaty – ponieważ protokół jest lekki, koszty niemal zerowe, transakcje obsługiwane niezależnie

natychmiastowa szybkość – obie strony transakcji mają od razu dowód pracy

skalowalność – nowy algorytm przetwarzania

RaiBlocks mining

Została przeprowadzona ręcznie poprzez captcha do października 2017 roku i wyniosła 17 tyś na godzinę. Dystrybucję zatrzymano na 39%, reszta została zniszczona. Więcej na: https://raiblocks.net/page/summary.php

Wydobywanie monet to naturalny proces rozpowszechniania monet w sposób rozproszony. Niestety wysoki koszt eksploatacji – sprzętu i energii obniża wartość waluty. Mining jest również wykorzystywany jako mechanizm nagrody za utrzymanie integralności algorytmów, niestety mechanizm nagradza tylko jeden aspekt – przetwarzanie transakcji.

Dlatego bloki Raiblocks nie mogą być wykopywane, została osiągnięta maksymalną podaż 133,248,290 XRB.

Informacje podstawowe o walucie SteemInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here